Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli független és gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli független és gyermektelen nők! Ha minden egyéb stimmelne, melyik pasit választanátok a lentiek közül?

Figyelt kérdés

júl. 13. 15:41
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
89%
Mérnök vagyok. A volt férjem bádogos. Konkrétan bekattant attól, hogy jobban keresek nála. Soha egyetlen utalást sem tettem arra, hogy emiatt ő kevesebb lenne nálam. Közös kasszán voltunk, mégsem erőltettem soha olyan programot vagy nyaralást, akármilyen kiadást, amit ő egyedül ne tudna megfizetni, mert nem akartam hogy kellemetlenül érezze magát. Ennek ellenére állandó kisebbségi komplexussal küzdött mellettem. Meg ne haragudjál már, ha többet nem kezdek olyan férfival, akinek az egója sérülne a puszta létezésemtől mellette. Igenis ilyen esetben számít az egzisztencia.
júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
47%

Ha minden stimmelne, én az autószerelőt választanám, mert tetszik, amikor egy férfi ért valamihez, ami kézzel fogható, sszeret bütykölni. Orvos-jogász-informatikus: ezek úgy el vannak szállva maguktól, hogy elviselhetetlenek, vállalkozó= NER-talpnyaló, ebből nem kérek, a vendéglátós meg állandóan dolgozik.

Jó, még az irodai dolgozó meg az árufeltöltő jó lehet, de nálam az autószerelő a befutó.

júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
78%

"Orvos-jogász-informatikus: ezek úgy el vannak szállva maguktól, hogy elviselhetetlenek"


De egyforma a személyiségük. Ha neked nem jön be, hogy el van szállva magától, akkor egyik sincs elszállva magától.

júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
79%

"Egyelőre informatikus jogász és mérnök a befutó , látni mennyire a személyiség fontos a nőknek".


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de a munkahelyemen mind a három takarítónő van annyira annyira értelmes, hogy - veled ellentétben - tudná helyesen értelmezni ezt a kérdést.

júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
83%

Az autószerelőkkel semmi bajom, de tipikusan az a meló, ami rengeteg időt visz el és az olajos, fékporos ruhát mosni nem buli (géplakatos apukám, szóval van tapasztalat) ezért esik ki, ha lehet választani.

Az árufeltöltő az a szakma, amihez semennyi értelem, vagy tudàs nem kell, fizikailag megterhelő, de legalább megélni is alig lehet belőle ha valakinek ez az életcélja....

Az informatikus és az irodai dolgozó szuper, tipik 8-4ig melók, nincs fizikai megerőltetés, tiszta, igényes környezet, nekem tökéletes pár lenne.

Jogász, mérnök rendben van, bár már nem feltétlen találkozna a baráti kör, ami engem zavar.

Orvost, vállalkozót nem szeretnék, mindkettő érzelmileg leterhelt, a magán vállalkozók, cégtulajok élete kiszámíthatatlan és lényegében csak a munkából áll, az orvos jellemzően ugyanez pepitába.

Vendéglátós szintén, látástól mikulásig, nincs hétvége, ünnep semmi ráadásul fizikailag is megterhelő és ha gyerek lesz se számíthatok rá, mert nem tud eljönni a melóból, ha gond van.

Annyira mókás, hogy mivel neked a szar fizetésed és (gyanítom) alul értékelt munkád a komplexus, eszedbe se jut, hogy egy szakmának bizony ezer szempontból lehet előnye és hátránya, nem csak anyagilag. Ha nem troll vagy, akkor végtelenül megkeseredett, szűklátókörű és ostoba. Sajnállak. Nem azért, mert nem jártál még nőben, (khm... nővel) hanem mert szörnyű lehet egy olyan világban élni, amit te látsz magad körül.

júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
75%

Értem, hogy már tűkön ültél, és alig bírtad kívárni azt a hét percet, hogy legyen már legalább pár szavazat itt hétvégén, strandszezonban, ami alapján

szembesíthetsz minket azzal, hogy milyen felszínesek vagyunk, de ha önerőből nem megy, akkor legközelebb legalább kérd meg valamelyik logikusan gondolkozó barátodat, hogy segítsen egy olyan kérdést kiagyalni, ami erre alkalmas.

júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
83%

Mérnök vagy autószerelő.

Mérnök azért, mert én is az vagyok, lenne közös pont.

Autószerelő, mert imádom az autókat, bütykölni is, vezetni is:)

júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
80%

Az irodai dolgozó mit takar? Mert ez így elég tág fogalom. A főosztályvezető -egyébként jogász végzettséggel- is irodai dolgozó, meg a 8 általanossal is elvégezhető egész nap aktákat iktató és azokat szám szerint sorba rakó is irodai dolgozó.

Amúgy ha minden stimmel - tehát a személyisége is számomra tökéletes - akkor tök mindegy nekem, hogy mi a munkája. Talán egy jogásszal lenne a legtöbb közös beszédtémánk a végzettségünket tekintve.

júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
84%

Mi a phasz alapján válasszanak, ha csak szakmát adtál meg?

Ha meg nem szavaznának, az lenne a baj...

Eskü, agyhalott vagy :D

júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a kérdező most megsértődött és visszabújt az odújába.


Amúgy nem tudom, mi értelme ezeknek a kérdéseknek, nyilván az sem tudja, aki kiírja őket. Mindegyik marha nagy öngól. Az inceleknek azért nincs nőjük, mert a nőknek sajnos fontos a személyiség is.

júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!