Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves incelként hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves incelként hány éves koromban engedjen el a társkeresést végleg?

Figyelt kérdés

júl. 6. 13:53
 61/108 anonim ***** válasza:
64%
Megnéznélek titeket élőben, eskü, mert ami itt megy, parádés.
júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
0%
#34 amit leírok neked privátban elolvasod?
júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
83%

"Az, hogy egyutterzek valakivel, nem biztos, hogy osszejonnek vele."

Nem azt írtam össze kell jönni, hanem hogy esélyt lehet adni az ismerkedésnek. Rohadtul nem ugyanaz. Ismerkedni csak azért hogy egyáltalán kiderüljön vonzódsz vagy tudsz e vonzódni hozzá. Nem megkérni a kezét.

Persze Malajziából nehéz lenne, de nem is rólad volt szó konkrétan.

"Ha gyereke is van, akkor aztan foleg."

Az említett nőnek elvileg nincs gyereke. Direkt ezért akadtam ki, mert semmi okod nincs így látatlanban kukázni a nőt.

Csak az incelekkel szembeni bánásmód helyességét igazolod, ahelyett hogy védenéd őket

júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:
0%
#63 milyen nő?
júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
70%

Hát a femcel aki itt írt

Talán pont te vagy az

júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
58%
Érdekelne miért femcel. Nem néz ki jól és nagyon válogat, vagy fura?
júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
Nekem írhatna olyan nő aki nem átlagos, fura vagy akármi miatt nem szokott kapcsolata lenni, ha legalább valamennyire tetszik az már jó, nem várok el túl sokat. Inkább a jellem érdekel.
júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
26%
Azért vagyok femcel, mert nem nézek ki jól, nőként ez a legnagyobb "bűn", mert amúgy egy szép vagy szebb nőnek elég sok hibát/hiányosságot elnéznek. Emellett kb. annyi, hogy unalmas vagyok, sótlan, csendes és csendszerető, otthonülős, szóval semmi égbekiáltó. Nyilván mostanra már elég frusztrált és depresszív is, de ez nem az alapszemélyiségem része, csak a helyzetem miatt kialakult természetes következmény.
júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
0%
#68 akkor légyszi pár kérdésere válaszolhatnál meg én is a tiédre oké? Nem szivesen írok ki ide magán ügyeket meg nem akarom hogy az itteni incelek elsírják magukat.. lehetne privátban?
júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
51%

68#

Azért vagy femcel mert válogatsz

Ha nem ez lenne a gond már régen a babázásnál tartanál

Nagyívbők teszel a rád való keresletre, ez van, jogod van hozzá, de sírni felesleges

júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!