Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves incelként hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves incelként hány éves koromban engedjen el a társkeresést végleg?

Figyelt kérdés

júl. 6. 13:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
81%

"Remélem 40F incel is kifejti a véleményét, ha valaki, akkor ő az aki tudja a választ!"


Miért nem írsz rá privátban? Nem mersz nála sem kezdeményezni?

júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 anonim ***** válasza:
61%

"Remélem 40F incel is kifejti a véleményét, ha valaki, akkor ő az aki tudja a választ!"



Kifejtem. Engem 2007-ben eleg csunyan friendzone-olt egy csaj, es utana kezdtem kutakodni. Ugye, akkoriban a PUA nagyon meno volt, de azzal kapcsolatban eleg szkeptikus voltam, mert kifejezetten a szorakozohelyeken torteno "csajozas"-ra helyezte a hangsulyt, de en sosem jartam ilyen helyekre, es a csajok, akikkel "ismerkedtem", ok sem, mert kifejezetten igy szelektaltam. Tehat a PUA dolgot skippeltem, mert az en karakteremre nem tudtam alkalmazni, es vegul 2011-ben talaltam meg a loveshy/incel sracokat, akik ugyanolyan problemakkal kuzdottek, mint en, es akkor jottem ra, hogy a nok elvarasai tulsagosan magasan vannak, es igy lettem blackpill-tudatu. Ekkor voltam 27 eves, a GYK-n 28 eves korom ota vagyok itt, blackpill veterankent.



Vagyis a kerdesedre valaszolva: hozzam kepest 10-11 eves kesesben vagy. Tehat a "mar 10 eve lefott a caffe" opciora szavazok az esetedben.



40F incel

júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/108 anonim ***** válasza:
76%
Nem szoktam másokat csesztetni, de tényleg szánalmasok vagytok...
júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 anonim ***** válasza:
79%
Mikor Orbán kétharmadot kapott xd
júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/108 A kérdező kommentje:

22-és, AKA 40F incel: köszönöm a választ :). Bár nem pont ezt akartam hallani de sajnos a Blackpill az ilyen, ezért fáj annyira hiszen ez az igazság. Sejtettem én legbelül hogy már réges-rég mindennek vége ilyen téren aztán 2022-ben felfedeztem a speed datinget, ami bár hozott pár randit, sajnos nagyon alacsony színvonalú nőket leginkább , persze irreális elvárásokkal. Valószínűleg ezt az évet még végig speed datingelem ( 10-12 esemény lehet még év végéig ), aztán elengedem végleg bár nem könnyű.

A PUA az nagy kamu, az egész redpill egy baromság. Simpeknek való.


20-as: iszonyatosan durva dolgokat írtál rólam. Ismerjük egymást ? Eléggé félre ismertél ha igen!!!



38F incel

júl. 6. 14:59
 26/108 anonim ***** válasza:
38%

"Mikor Orbán kétharmadot kapott"



Marmint akkor, amikor eloszor ketharmadot kapott 2010-ben :)



"Miért nem írsz rá privátban?"



Azert, mert csak annak valaszolok privatban, akiknek ismerem a felhasznalonevet, a Chatzy-s eset ota :)



40F incel

júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 anonim ***** válasza:
61%

"nagyon alacsony színvonalú nőket leginkább"



A magas szinvonalu nok korban kb. a lanyunk lehetnenek, baromi hamar elkelnek, es vannak nalunk sokkal jobb jelentkezok is. Vagyis, ha a huszoneves enunkkel nem tudtunk labdabarugni, akkor oregen aztan megugysem. Vagyis, ha keso huszonevesen nincs siker, akkor ott vege. Onnantol kezdve mar nem lehet nyerni.



Nekem kezdodik a 8-as Pluto tranzit a Vizontoben, vagyis a 60-at en nem fogom megerni.



40F incel

júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 A kérdező kommentje:
27-és AKA 40F incel: sajnos az ezoteriában már nem hiszek bár tudom roppant divatos,
júl. 6. 15:10
 29/108 A kérdező kommentje:
Én ehelyett idén megtértem és uramat, megváltómat Jézus Krisztusban találtam meg. Úgy hiszem hogy keresztényi körökből előbb találok majd egy erkölcsös nőt mint a mai modern feminista maszkulin nők között. Sajnos itt Pesten katasztrofálisan sok a kék hajú , tetkós, piercingelt “erős” nő
júl. 6. 15:12
 30/108 anonim ***** válasza:
84%
De miért csak magas szinvonalú nők kellenek nektek? Egy átlagos külsejű 30-as, normális nő, aki talán még szeretne is, miért nem jó? Nem minden a külső, sőt.
júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!