Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves pasiként budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves pasiként budapesten milyen lehetőségeim vannak társkeresési téren? Mindenki azt mondja hogy 100 kg felett, vagy elvált anyuka vagy incel maradok örökre. Mi az igazság?

Figyelt kérdés

jún. 6. 10:41
A kérdező szavazást indított:
Nő 100kg felett
Elvált anyuka
Incelség
Jönni fog a nagy Ő
20 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom milyen magas vagy, de a férfi "ideális" súlya 70 kg vagy annál kevesebb. Még a magasaknál is. Ha annál több vagy, akkor az már rossz.
jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Az első hülyeségeket beszél, nem mindegy egyáltalán, hogy az a "plusz" súly izom vagy pedig zsír. Lehetsz 90 kiló izmosan is és kövéren is 180 centi magassághoz.
jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%

Az elvált anyuka reális felvetés.

Nézd, kor szerint kb. a 30-38 közötti nőknek lehetsz célcsoportja. A fiatalabbak közül csak az aranyásóknak, apakomplexusban szenvedőknek. Tehát vagy gazdag vagy és szerelmet hazudnak neked, vagy lelki sérült lesz a párod, vagy 30 körüli-feletti, aki nagy eséllyel már talált magának párt is, csak ővele nem lett tartós a kapcsolat. És nekik általában lett gyerekük is.

jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
84-85 kg vagyok de stabilan. Az már zsíros?
jún. 6. 10:47
 5/34 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod.
jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

3-as elvált anyuka nálam nem játszik. 2nd handet nem veszek ha érted mire gondolok. Szűz kéne de az a korombelieknél nem igazán játszik.

Mitévő legyek?

jún. 6. 10:53
 7/34 A kérdező kommentje:
5-ös nem tudom ezért tettem ki a kérdést....mire vagyok elég még? Ha bármire is egyáltalán? Érted....
jún. 6. 10:53
 8/34 anonim ***** válasza:
17%

Az igazság az, hogy nem vagy "jópasi", ma a trend a tökéletesség, mivel te nem vagy az, így hátrányból indulsz, az esélyed konkrétan nulla, 0, zéró....és ezt fogadd el.

Vagy megbékélsz a pótapa második szereppel, vagy egyedül maradsz. Amúgy rajtad áll.

De minden rosszban van valami jó jó is, leszámítva azt, hogy a gyerek apját jobb esetben minden hétvégén látnod kell, és a párod titkok, mélyen vágyakozik utána, mert a gyerekes anyák mindig vágynak vissza a a gyerek apjához, hogy beteljesítsék női küldetésüket, hogy apa, anya, család, és itt az apa nem te leszel, hanem a biológiai apa, titkon munkálkodni kezd, kezelgeti majd az apukát, az apuka meg hiú reménnyel táplálja majd az anyukát, "újra egy család leszünk, csak le megy ez az időszak és újra együtt leszünk, és neveljük szeretetben és békében a kis Ádámkát".

Közben te örök második helyen leszel, és bármelyik percben menned kell, de mint írtam, minden rosszban van valami jó is, legelább kapsz puncit egy ideig, az is jó nem?

jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
8-as nem, nem jó. Soha nem mennék ilyenbe bele, nem is korrekt a gyerekkel szemben, titkos szerető meg nem akarok lenni, harmadik sem, semmi ilyen agymenés nem játszik.
jún. 6. 10:55
 10/34 anonim ***** válasza:
86%
8, írd már le, melyik fórumon olvasod ezeket az ostobaságokat.
jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!