Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves pasiként budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves pasiként budapesten milyen lehetőségeim vannak társkeresési téren? Mindenki azt mondja hogy 100 kg felett, vagy elvált anyuka vagy incel maradok örökre. Mi az igazság?

Figyelt kérdés

jún. 6. 10:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%

20, örülök annak is, ha csak simán elmagyarázod, de nem tudod, mert érzelemből reagálsz. Nincs mit magyarázni, nincs racionalitás.


Megbántottak, ami szomorú, de nem te vagy az egyetlen. Ugyanazt csinálod, amit egy nő, amikor azt mondja, minden férfi szemét, mert egy (1) férfi átverte.


Kérdező meg collateral damage, a saját szaroddal őt is bekened.

jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
8%

Igen, ez egy fogas kerdes....



[link]



40F incel

jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
29%
Marad az incelsèg, ma bàrmilyen nö kaphat 18-20 éves jó genetikàjú tinifiúkat, ez ma a genetikai csúcskategória, mi àtlagos 30-asok nem kellünk senkinek.
jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
23-as sajnos neked lesz igazad még utolsókat rúgok erre meg arra de 1-2 éven belül lefő a kávé, sajnos lehet ez már 35 évesen megtörtént de aztán 36 évesen elkezdtem ímmel ámmal ismerkedni de évről évre nehezebb mert a "korombeli" nők elképesztő elvárásokkal rendelkeznek, olyanok is akik iszonyat csúnyák, de azt hiszik diplomával ki tudják váltani. Maszkulinok a nők egyszerűen. Nincs bennük semmi kedvesség sem.
jún. 6. 12:11
 25/34 anonim ***** válasza:
57%

Igen kérdező, én pont ugyanezt tapasztaltam. Beszélgettem itt egy lánnyal, írásban kommunikatív volt, bár eléggé csapongó, volt 1-2 elvárása, de nah, melyik nőnek nincsenek. Aztán küldött egy képet magáról, én megmondom őszintén, én más síkon mozgok, én nagyon érzelmes férfi vagyok, a külső számomra nem olyan lényeges, de olyan meggyötört arca volt a lánynak, én komolyan azt hittem, hogy 60 körüli. Mondom oké, hát ez van, aztán tovább beszélgettem vele, és egyre több és több elvárása volt, ház, autó, jó fizetés, anyagi, érzelmi biztonság, persze mellette fröcsögte a dumát, hogy nem talál normális pasit, mert külsőre is voltak ám elvárásai, magas, izmos, jóképű, férfias legyen stb.

De...én értem, hogy legyen az embernek valamilyen kialakított ideálja, de ez a lány, konkrétan 60-70 évesnek tűnt arcra, miközben 28 volt. Én nem tudom szerencsétlennel mi történt, lehet valami baleset, de azért legyen már tisztában az adott fél, hogy milyen külső tulajdonságokkal rendelkezik és ennek megfelelően keressen párt és ennek megfelelően legyenek ideáljai, elvárásai.

Na ez az ami ma már teljesen kifordult, ma már az alsó kategóriás nőknek is irreleváns elvárásaik vannak, főleg a külsőt és az anyagi hátteret illetően.

És ezek a nők nem tudom, hogy most várnak, vagy megmakacsolják magukat, vagy inkább maradnak egyedül, de akkor sem adják lejjebb, vagy találnak felaőpolcos pasit....nem tudom, de egyszerűen érthetetlen számomra a jelenlegi helyzet.

jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti találsz magadnak egy AAA kategóriás szűz nőt, 25 évest, aki egész életében egy komplexusos, ide napi szinten író, a realitást teljesen elvető nyígő incelre várt.

Ne add fel, minden nap 10-15 kérdés és meglesz!

jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
25-ös leírta amit 26-os tagad, hogy a nőknek túl magasan vannak az elvárásai. Miért? Social media. Mindent a facebookról szednek. Már mindenkinek Chadnek kell lennie holott abból kishazánkban max 1-5% van de talán még annyi se.
jún. 6. 12:40
 28/34 anonim ***** válasza:
60%

"Maszkulinok a nők egyszerűen. Nincs bennük semmi kedvesség sem."


Nők, legyetek már olyan kedvesek légyszi és adjatok puncit! 😔


🤣🤣🤣

jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
28as iszonyat primitív egy görény vagy. Nem **** kell hanem szerelem és házasság.
jún. 6. 13:42
 30/34 anonim ***** válasza:
91%

Haver, senkinek nem kell egy 38 éves, 184cm magas irodista, sportos kisgyerek, aki

-soha nem volt még kapcsolatban

-teljesen irreális illúziókat ringat

-lenézi a nőket

-egy ilyen fórum éli az életét.


Nem lesz nőd. Fogadd el. Főzz egy új kávét.

jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!