Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves incelként hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves incelként hány éves koromban engedjen el a társkeresést végleg?

Figyelt kérdés

júl. 6. 13:53
 51/108 anonim ***** válasza:
78%

"Az, hogy ha szar pasi vagyok, vagy hozzam nem vonzodnak, vagy en nem vonzodom. Emiatt nem lehet nyerni.

40F incel"

Bakker magyarázd már el nekem hogy te ezt mégis hogy képzeled?

Most te elutasítod az ismerkedést is egy gyermektelen 30 feletti nővel akinek nem volt sok pasija

Gyakorlatilag kifogástalan az incel agymenéseid szerint is, és mégis offolnád (ezt is tanácsolnád másnak is!) csak azért mert biztos csúnya és nem tudna vonzódni hozzá senki. De honnan tudod?

Pont az inceleket köpöd szembe akiket a külsejük miatt utasítanak el! Ha ugyanúgy álltok hozzá hogyan lehetne elvárni hogy a másik oldal korrektül álljon hozzád?!?

Ez igazából mindkét oldalnak szól:

Amíg elutasítják egymást, addig hogy a fenébe várják el hogy a másik komolyan vegye őket?

A femcel is és az incel is LÁTATLANBAN undorodik a másiktól, hogy a fenébe gondolják ezek után komolyan a saját problémáikat?

Mármint azok akik finnyáskodnak

júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk is elegünk van. Szerintem ennek a fórumnak is eleg van. Vonulj vissza MOST.
júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 anonim ***** válasza:
12%

"Most te elutasítod az ismerkedést is egy gyermektelen 30 feletti nővel akinek nem volt sok pasija"



Tudod, a >30 az olyan, mint nalatok a <180cm :)



"A femcel is és az incel is LÁTATLANBAN undorodik a másiktól, hogy a fenébe gondolják ezek után komolyan a saját problémáikat?"



A femcel es az incel egyutterzo a masik problemejaval szemben. De amig az incel tud(na) penzzel kompenzalni, addig a femcelnek ez a lehetosege sincs.



Figyi..... Most futtattam egy PF-et, 4.7-et kaptam. Vagyis van az a mennyisegu penz, amivel lehet nyerni, csak nem all a rendelkezesemre. Majd ha valami meno Forma 1-es pilota leszek, vagy motorversenyzo, esetleg sztarfocista. (Amugy nem, nem leszek egyik sem, mert szemely szerint nem erdekelnek ezek a dolgok, a noket erdeklik).



40F incel

júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 anonim ***** válasza:
0%

#51 "Most te elutasítod az ismerkedést is egy gyermektelen 30 feletti nővel akinek nem volt sok pasija"

Te vagy az a nő akiről beszélsz?

júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/108 anonim ***** válasza:
66%

"Majd ha valami meno Forma 1-es pilota leszek, vagy motorversenyzo, esetleg sztarfocista. (Amugy nem, nem leszek egyik sem, mert szemely szerint nem erdekelnek ezek a dolgok, a noket erdeklik)."


Inkább főleg azért, mert 40 éves vagy. Focistaként vagy pilótaként most vonulnál vissza.

júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 anonim ***** válasza:
76%

"Tudod, a >30 az olyan, mint nalatok a <180cm :)"

Hát mivel férfi vagyok ezért mellélőttél a válasszal.

Azt kell lássam tényleg elmebeteg vagy, ha azt képzeled hogy egy 30 feletti nő értéke megzuhan, pusztán az életkora miatt. Még akkor sem zuhan meg ha ez meglátszik rajta, nagyságrendekkel több lehetősége van akármire (kapcsolatra is) mint bármelyik incelnek. Ezekután hogy legyen ennek értelme?

"A femcel es az incel egyutterzo a masik problemejaval szemben. "

Te nem vagy együttérző

Most akartad kukázni a femcelt csak mert elmult 30!

júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/108 anonim ***** válasza:
25
júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 anonim ***** válasza:
47%

"Azt kell lássam tényleg elmebeteg vagy, ha azt képzeled hogy egy 30 feletti nő értéke megzuhan, pusztán az életkora miatt"



Ha gyereke is van, akkor aztan foleg.



"nagyságrendekkel több lehetősége van akármire (kapcsolatra is) mint bármelyik incelnek"



A sok simp es betabuxx miatt.



"Te nem vagy együttérző. Most akartad kukázni a femcelt csak mert elmult 30"



De igen. Az, hogy egyutterzek valakivel, nem biztos, hogy osszejonnek vele. A ferfi incelekkel is egyutterzo vagyok, mert tudom, hogy ez egy nehez kereszt, amit cipelni kell, es a ferfi incelekkel sem jonnek ossze. Valszeg a femcel valaszolo is egyutterzo a ferfi incelekkel.



40F incel

júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/108 anonim ***** válasza:
19%

"Valszeg a femcel valaszolo is egyutterzo a ferfi incelekkel."

Pontosan. Hasonló cipő, hasonló érzések. De ez ennyi, és nem több, nem egyenlő azzal, hogy akkor most nekünk össze kellene jönnünk.

Ez az 51-es a szokásos hülyeségből indul ki, hogy hát azonos szint, akkor működnie kell, így igazságos, logikus, észszerű... Nem! Ez csak az átlagosak és átlag felettiek esetén lehet így, bár ott sem törvényszerű. De egy nem vonzó emberhez nem fog egy szintén nem vonzó vonzódni, épp ugyanúgy, ahogy egy vonzó sem teszi. Ezt kellene végre megérteni, belátni. És nem "finnyáskodásnak" nevezni. Az ocsmány ember nem egy külön faj, teljesen műs működési mechanizmussal, hanem neki is pontosan ugyanúgy szüksége van (lenne) vonzalomra a szexhez/párkapcsolathoz, mint az átlagosnak meg a szépnek.

júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 anonim ***** válasza:
62%

Hagyd, femcel! Ezek a magas lorol konnyen ugatnak, mint Lezer Jani az "annyit is er" dumaval.



40F incel

júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!