Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas nők, főleg harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nők, főleg harminc eleji: járnátok egy jólelkű incellel?

Figyelt kérdés
38 éves, sportos, irodista, helyes, nincs vele gáz csak incel.

júl. 2. 12:23
 61/111 anonim ***** válasza:
73%

57


Nem mindegy, hogy melyik formáján estél át. Amikor egyenrangúként poénkodva szívatjátok egymást és a többiek olyan aranyosnak, viccesnek találják a dolgot, vagy amikor az egész osztály ellened van , kiközösít, levegőnek néz, esetleg egyöntetűen röhögnek rajtad, lúzernek tartanak. Azért teljesen más jellegű traumát okoz az ilyesmi. Ha még a lányoktól is olyna beszólásokat kapsz, hogy ronda a fejed stb.

Nem azt mondom, hogy ezen rúgózik az ember mert nyilván eltelt 10-15-20 év azóta de nagyon jól megalapozta az érzelmi és lelkivilágod felnőtt korodra. Ha olvasnál traumákról akkor tudnád, hogy a traumák még az agyszerkezeted is átalakítják, teljesen újrahuzaloznak, úgy lépsz ki a világba mint egy háborús övezetbe, üss vagy fuss módban vagy amikor lemész a sarki boltba vásárolni és készülsz a következő esetre amikor beléd állnak vagy megaláznak .

júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 anonim ***** válasza:
57%

59


Persze. Olyanokat mint az 57-es csak olyan állít aki nem kapott komoly abúzust csak amolyan enyhét.

júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 anonim ***** válasza:
68%

,,Jólelkű incel"



Ja meg empatikus pszichopata!

Meg szűz prostituált!

Meg ateista pap!

Meg zoofil állatvédő aktivista!


Kb ennyire ellentmondásos a két szó egymás mellett!

júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 anonim ***** válasza:
52%
Jólelkű kérdező, összejött már a 10 évvel fiatalabb, nagymellű jogász/orvos csaj komoly kapcsolatra? (Nem is tudtam, hogy a keresztényeknek ezek a fő kritériumok ismerkedésnél...)
júl. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 A kérdező kommentje:

63-as: vágod mit jelent az hogy "incel"? Önkéntelen cölibátus. Értsd: nem vagyok nővel, de nem azért mert akarom hanem mert nem találok társat. Írjam azt hogy agglegény? Kb. senki se használja már ezt a kifejezést. De azért köszönöm a gúnyolódást.


64-es:

1) Nem kell hogy 10 évvel fiatalabb legyen de MAX 10 évvel lehet fiatalabb, én sosem értettem a mai trendet hogy 15-20 év különbséggel vannak együtt párok. Szerintem 5-10 az ideális. Fiatalabb korban 2-3, ahogy idősödik az ember úgy azért ez inkább 5-10. Környezetemben is a 3-7 a jellemző.


2) Nagymellű: preferencia van, de nyilván nem CSAK ez alapján döntök. Gondolom Neked sem tetszik minden nő vagy igen? Mindegy abszolút a külseje? Semmit se nézel meg? Hazudsz ha ezt írod. Mindenkinek van egy "zsánere", akár magasság, testalkat, szemszín, bőrtípus, bőrszín, haj, arcforma, bármi, rengeteg ilyen dolog van. Szerintem mindenkinek joga van hozzá hogy legyen valami ami bejön neki.


3) Jogász/orvos: ez sincs kőbe vésve de tény hogy szimpatizálok a művelt, diplomás, doktori végzettségű nőkkel.


4) Nem kell gúnyolódni, a kereszténységhez ehhez semmi köze nincs ennek.


38F incel

júl. 5. 06:16
 66/111 anonim ***** válasza:
67%
Pedig igencsak érdekes keresztény vagy te! Legyen doktor, fiatal, nagycsöcsű. A belső értékek? Áhh, az mindegy...
júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 A kérdező kommentje:

66-os: azért a belső értékekről mégis hogyan nyilatkozzak? Az egy eléggé megfoghatatlan dolog, erre mondják hogy kémia.


Szeretem a szelíd, visszafogott nőket. A mai maszkulin, energiavámpír, hadoválós, feminista törtető nőktől ki vagyok. A nőies kultúrált kissé zárkózottabb nőket szeretem, de ezekből nincs sok.


38F incel

júl. 5. 07:25
 68/111 anonim ***** válasza:
50%
"Jogász/orvos: ez sincs kőbe vésve de tény hogy szimpatizálok a művelt, diplomás, doktori végzettségű nőkkel." - és ők szerinted miért szimpatizálnának egy tőlük műveletlenebb, tanulatlanabb, butább, rosszabb háttérrel rendelkező, jóval kevesebbet kereső, idősebb férfival, aki még ráadásul szexista és kereszténykedik is?
júl. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 A kérdező kommentje:

68-as: ez jogos, sajnos a főiskolai diploma általában kevés a doktorival rendelkezőkhöz, de tudok ellenpéldákat, családomban több orvosnak van nem orvos párja és működik!


Idősebb? Korosztályomban keresek, 4-8 év max a korkülönbség, az szerintem hibahatáron belül van. Ez nem a középiskola hogy csak az osztálytársaddal ismerkedhetsz, hol élsz te és hány éves vagy ezzel az aggyal?



Nem vagyok szexista, nem tudom ezt honnan veszed.


Nem "kereszténykedek" ezt kikérem magamnak, keresztény vagyok, megbérmálkozott katolikus incel.


38F incel

júl. 5. 07:33
 70/111 anonim ***** válasza:
68%
#69 a szexistát mondjuk onnan veszem, a nagymellűségen, mint kritériumon túl, hogy számodra a belső érték az valami megfoghatatlan dolog, és egyenlő a kémiával, ami a szexuális vonzalom. Ezzel az aggyal, amellyel rendelkezem, Budapesten élek, 28 éves vagyok, most lépek be az ötödik évbe rezidensként, embriológia szakirányon. Kellemes ismerkedést kívánok neked ezzel a kulturált, udvarias, keresztényi szeretettel teljes stílusoddal.
júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!