Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas nők, főleg harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nők, főleg harminc eleji: járnátok egy jólelkű incellel?

Figyelt kérdés
38 éves, sportos, irodista, helyes, nincs vele gáz csak incel.

júl. 2. 12:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 anonim ***** válasza:
95%
Jobb is, ha az incelek nem szaporodnak. Mégis milyen példát mutatnának a gyerekeinek? Pláne a lányaiknak?
júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/111 anonim ***** válasza:
93%

"Amugy igen, ha megfigyeled, pont a nemi apartheid fele halad a vilag."

Amúgy blackpilles vagyok, de a 31 évem alatt ilyet még nem sikerült megfigyelnem soha. Még csak fel sem merült igazán az ilyesmi idáig

júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/111 anonim ***** válasza:
64%

Én sok átlag pasit láttam akik jól se néznek ki vagy rosszul, kb átlag a fizetésük és lett párjuk.

Én férfi vagyok, én is kb nagyon válogatok jellemre. Fontos hogy minél több szeretet legyen benne, értelmes legyen, érett. Nem nézem a fizetését, kasszás teljesen jó.

Akkor a nőcel-ek is lázadjanak mert nem akarom őket?

Te nem a nők ellen vagy, hanem a túl válogatós nők ellen ugye?

júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/111 anonim ***** válasza:
24%

"Én sok átlag pasit láttam akik jól se néznek ki vagy rosszul, kb átlag a fizetésük és lett párjuk."

Talán a szocializmus idején még jellemző volt az ilyesmi, hallottam én is a meséket, de még a házas vénemberek történetei is igazolnak ilyen dolgokat. A mai világban ilyeneket nem látok, nem véletlenül. A ronda férfi mellett csak akkor van nő ha vagy teljesen igénytelen, vagy gazdag, vagy egész kiemelkedő valami lényegesben és státusza van, vagy extrém jól kommunikál és csajozik.

Amúgy nem létezik ilyen

júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/111 anonim ***** válasza:
81%
Annyira látszik, hogy ezek az incelek nem járnak közösségekbe, nincsenek baráti köreik, nincsen kiterjedt szociális hálójuk. Otthon a többi incellel hergelik egymást (mondjuk akkor már le is feküdhetnének egymással stresszoldóként).
júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/111 anonim ***** válasza:
3%

"Otthon a többi incellel hergelik egymást (mondjuk akkor már le is feküdhetnének egymással stresszoldóként)."

Nem egymást hergeljük hanem az itteni feminácikat. Működik.

Mondjuk én a csajomat várva éppen nem lehetek incel, de ez téged nagyon úgy sem zavar.

Ja és lefogadom hogy az incelek stresszoldóként inkább téged raknának meg egymás helyett ha nő vagy, de szigorúan csak análba mert azért egy feminácit mégsem illik vaginán megrakni

júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/111 anonim ***** válasza:
78%
Pedig egymással jobban járnának, bár nekik a nemi erőszak se lenne probléma.
júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/111 anonim ***** válasza:

107#

Hát esetedben nem ebben biztos lehetsz

júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/111 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenek után senki se csodálkozzon, ha kiveti magából a társadalom. Egyszer csak azért megszakítottam egy randit, mert a srác szerint az exe megérdemelt volna néhány pofont, amiért visszabeszélt neki.
júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/111 anonim ***** válasza:
70%

*103 konkrét ismerőseim, volt osztálytársaim, volt munkatársak, nem néznek ki jól, a fizetésük sem annyival átlag feletti és látom egyre többüket facebookon hogy gyereke lett, rég van párja is. Egész szép némelyik nő. Vannak túl válogatós nők de nem mind, vannak akik azt nézik hogy otthon jól kijönnek egymással, kevés a gond.

Hiába jó pasi valaki vagy gazdag ha rosszul bánik a nővel, uralkodik rajta vagy egyéb minden napi szenvedések.

Ahogy harminc elmúlnak úgy még több nő rájön hogy a legfontosabb hogy milyen együtt lakni a pasival, elfogadható e a jelleme. Talán nem szimpatikusan ismerkedsz, vagy olyanokhoz mentél akik épp túl vannak sok csalódáson és mostanában nem akarnak pasit, aztán mire meg gondolják magukat addigra pont nem te vagy ott és más hajt rá. Ezek csak esetek, nem mondom hogy tuti ez volt veled, csak ilyenek is előfordulhatnak.

júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!