Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves szingliként hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Tavaly tavasszal véget ért életem első és egyetlen kapcsolata 15 év után. Karácsony környékén jutottam el oda, hogy szeretnék új kapcsolatot, nem jó egyedül lenni. De sajnos frissen kikerülve harmincas éveim közepén foggalmam sincs ma hol érdemes ismerkedni. Sajnos a baráti köröm totál elkopott, a volt párom mindenkitől elmart az èvek folyamán, így magamra maradtam. Ezt csak most láttam be, hogy beteges birtoklási vágya tette ezt. Szóval nincs haver se akin keresztül új embereket ismerhetnék meg.

Hobbim van, több is de mind otthoni vagy egyedül végzendő, pl. olvasás, kertészkedés, videojáték, makettezés. Sportolni csak a kerékpárt szeretem de az ilyenkor off és amúgy se épp társasági sport.

Szívesen mennék társaságba, vagy emberek közé, de ötletem sincs. Gondolom a Sparba, vagy a buszmegállóba gáz ismerkedni. 😅 Bár azt se tudnám mit mondjak, mivel szólítsam le az illetőt.

Gáz, úgy érzem magam, mint szűz tiniként, fingom sincs az egész ismerkedésről. 🤣

Köszi annak ako érdemi ötletet, tanácsot ad. 🙂

36F



jan. 11. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Egy biztos: neten csak akkor ismerkedj, ha rohadt jól nézel ki, mert a nők csak olyan férfiaknak hajlandóak visszaírni.
jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Tudod bizonyítani hogy a volt párod tényleg volt? Vagy ez egy kamu és szűz vagy 36 évesen?
jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neten, hobbik mellett, új barátok mentén, munkahelyen.
jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Újra kell építened magad. A baráti körödet is. Ha van olyan hobbid, sport, amin keresztül tudsz társasághoz csatlakozni, az jó kiinduló pont. Egyébként pedig, net.
jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat uj hobbikat es uj baratokat kell szerezni. Ahhoz nem artana nemi onismeret sem.
jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha elkezdesz kondizni és izmosodni, én szívesen ismerkedek veled, jó, hogy van még olyan férfi, aki nem csak szállt virágról virágra egész fiatalkorában :D 27N
jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2-es, mivel, hogy bizonyítsam? Küldjek vérmintát, vagy mi kell ahhoz, hogy hiteles legyek? 🤣
jan. 11. 17:38
 8/10 A kérdező kommentje:

A többieknek köszönöm a tanácsokat. 🙂

6-os, amúgy gondolodtam kondiba járáson is, mert rámférne, 187cm mellé csak 83kg-om van. De megvárod míg hónapok alatt felépül az izmom, vagy már az első kondis nap után randizunk? 😀

jan. 11. 17:40
 9/10 anonim ***** válasza:
jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 ha a szándék megvan már randizhatunk🤣
jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!