Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az társkeresésnél problémásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az társkeresésnél problémásnak számít ha szakítás után néha összejárok az exel szexelni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok

Kapcsolatot tőle már nem akarok, de ha szexelni akar nem zavarom el, főleg mivel nekem is igényem van szexre, vele pedig a szex működik legalább.

Ezt így tisztáztam is vele

Kérdés hogy ez mennyire számít problémásnak?

Vagy csak elég ha nem tudnak róla mások?



júl. 2. 09:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem kell sajnálni annyira az exet. Nyílt lapokkal játszik a kérdező és az ex is tudja, hogy ez csak szex. Felnőtt ember, ne sajnáljuk már azért, mert összejárnak dugni, bocsánat a kifejezésért.
júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Nekem ez férfiként hatalmas RED FLAG egy nőnél. Döntsd el, hogy párkapcsolatot keresel, vagy a volt barátnőddel kalandozol. Nem összeegyeztethető a kettő. Én nem szeretnék olyan emberrel kezdeni aki nincs teljesen túl a volt barátján.
júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb kiderül, annál jobb, mert abban a pillanatban lehet dobni is az ilyet.
júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"Minél előbb kiderül, annál jobb"

Mégis miért derülne ez ki?

Önmagam ellensége azért nem vagyok

júl. 2. 09:58
 15/22 anonim ***** válasza:
11-es, amit írt, van benne igazság. Ha jó ez így mindkettőtöknek és le van tisztázva, hogy ki-mit várjon a másiktól, szóval, hogy csak azért jártok össze, mert jól érzitek magatokat, felőlem azt csináltok, amit akartok.
júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

Voltam hasonló helyzetben olyan értelemben, hogy a srác, akivel ismerkedtem még hétvégente összejárt a volt nejével szexelni.

Én így ismertem meg, tudtam a szituációról, de amíg csak barátok voltunk, nem érdekelt.

Na a volt feleség nem tudott arról, hogy a srác csak a szexért tartja vele a kontaktot.

Emlékszem, péntek este volt, fent voltam a fickó lakásán, de csak kajálni, sztorizgatni mentem fel (ő se akart többet).

Csörgött a telefonja többször is, mindig kinyomta amíg beszélgettünk, végül kikapcsolta.

Na akkor megjelent az ajtóban az exe, és meglátott engem.

A nő abban a hitben volt, hogy a férfi azért jár össze vele, hogy esetleg még érez iránta valamit.

Engem meg akart ölni, mindenféle jelzővel illetett engem, végül ki kellett menekítenie engem a srácnak a lakásból, hogy ne találjon el egy felém repülő berendezési tárgy.


Nem jó ilyennel szórakozni. Amit le kell zárni, azt bizony le kell zárni.

júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%
#14: Hát az ilyesmire időt is kell szakítani, szerinted mindenki hülye, hogy csak behazudsz valamit, hogy most miért nem tudsz talizni?
júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom a kérdező azt akarja, amíg nem talál valakit, csak addig jár össze az exével, ha jönne valaki, megszakítaná az összejárást. Ha ezt tényleg letisztázod az exel, és ez neki megfelel, akkor elméletileg te nem árultál zsákbamacskát, nyilván, ha meg lesz új nőd, ő persze, hogy nem tudja meg ezt.
júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem teljesen normális, szerintem senkinek nincs semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz míg nincs kimondva, hogy együtt vagytok.

A nők ugyanezt csinálják, nem értem magát a kérdést sem amúgy, a nők kikérik maguknak, hogy náluk a talonban tartás az egy női tulajdonság és még ők vannak felháborodva ha ezt ferdeszemmel nézik mások, akkor te miért ne csinálhatnád ez?

A nők, akik ezt csinálják mint te, ők érzelmileg is kötődnek az exhez, te csak a testet látod benne, semmi többet, a nőkben még ott buzognak az érzelmek is, plusz az ego.

Szóval csináld amit jónak látsz és soha ne hallgass másokra, főleg ne nőkre.

Amúgy minden bizonnyal ennél a nőnél te vagy 20. pasi, akit talonban tart, nehogy azt hidd, hogy nincs a háttérben valami a nőnél, és mindig figyelj oda, hogy mosson fogat, használj óvszert, ugyanis én úgy jártam, hogy délelőtt a pasi a nő szájába élvezett, és kora délután randizott velem, és éreztem a sperma szagát a nő száján, mert nem volt ideje fogat mosni.


Nagyon óvatosnak kell lenned, mert undorítóak a nők. F

júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mit ezen ragozni, sokan vannak szexkapcsolatban, csak nyilván ezzel senki sem dicsekszik, szóval titok. Sok szexkapcsolatból lesz szerelem, nálatok ez, ha jól sejtem, nem ennek indult, de nem jöttök ki, ezért most megfordul a dolog, ti most lesztek szexkapcsolatban, ennyi az egész.
júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!