Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az társkeresésnél problémásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az társkeresésnél problémásnak számít ha szakítás után néha összejárok az exel szexelni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok

Kapcsolatot tőle már nem akarok, de ha szexelni akar nem zavarom el, főleg mivel nekem is igényem van szexre, vele pedig a szex működik legalább.

Ezt így tisztáztam is vele

Kérdés hogy ez mennyire számít problémásnak?

Vagy csak elég ha nem tudnak róla mások?



júl. 2. 09:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Nekem ez kizáró ok lenne.


Elég aljas dolog lenne úgy összejönnöd valakivel, hogy a háta mögött az exedhez jár dugni.

júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt nem értem honnan veszi valaki hogy új kapcsolat mellett is összejárnék az exel

Most nyilván szingli vagyok, így megtehetem. Ha a szingliségnek vége igényem sem lenne az exre

júl. 2. 09:15
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Igen, problémás. Képtelen vagy elengedni ez azt mutatja. Káros hatása van/lesz.
júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nincs más az életedben, addig senkinek nem tartozol elszámolni valóval. A korrekt az lenne, hogy amint mással ismerkedsz, vele is megszakítod az összefekvést. Nekem az már nem férne bele, hogy velem ismerkedik valaki, de közben még visszajár az exhez szexelni. Hiába nem vagyunk még kapcsolatban, már elkezdődött valami.
júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Inkább az ex képtelen elengedni engem. Én nem kezdeményezek, nem keresem. Ő keres engem, amire nem szoktam pozitívan reagálni, de ha pusztán szexelni jön át nem zavarom el. Amíg erre nincs okom
júl. 2. 09:21
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Ez elsősorban az exeddel szemben problémás. Konkrétan kihasználod, és ellehetetleníted, hogy továbblépjen.
júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Noren1989 ***** válasza:
91%

#3-6 al egyetértek. Nem kívànatos kötődést alakítasz ki valakiben, akit valszeg rég bannolnod kellett volna.


Nàlam a magadfajta kapja a szararcú jelzőt.

júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
5: azaz ő még mindig szeret téged, te pedig kihasználod őt szexuálisan. Nagyszerű jellem lehetsz.
júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Nem kívànatos kötődést alakítasz ki valakiben, akit valszeg rég bannolnod kellett volna."

Bannoltam is, de szükségem volt egy nála lévő ruhámra, amit kicseréltem egy nálam lévő holmijára. Az üzlet kapcsán fel kellett oldjam a tiltást.

Amúgy ezt magyaráztam neki is, hogy ez így neki sem jó, hosszútávon őt gátolja a továbblépésben. De ő meg azzal van hogy orvosi baja van a hüvelyszárazságával így ez őt most nem érdekli, meg kell oldjam

júl. 2. 09:29
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Amíg nem találsz senkit, miért ne?
júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!