Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itthon miért sajnálja sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon miért sajnálja sok férfi a pénzt a nőkre még kapcsolatban is?

Figyelt kérdés

Kapcsolat elején még elviszik a nőt moziba talán vacsora néha.Aztán laposodik a kapcsolat már semmi közös program.Csak a panaszkodás mi mennyibe kerül rossz itt élni.

Sok kapcsolatom ezért a hozzáállástól ment tönkre mert a férfiak nem voltak képesek fejlődni.


jún. 26. 23:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Igazi férfi nincs "odáig" egy nőért. Van tartása, nem pincsi kutya, nem pazarol jelentősebb összeget ilyen f*szságokra, főleg olyankor, amikor egyértelműen látható, hogy a másik elvárja. Az ilyen nyomikat (akár pénzesebb, akár nem) lehet jól lehúzni és kihasználni. És ezzel a szöveggel nagyon jól lehet is őket manipulálni. "Milyen férfi vagy te, hogy nem költesz rám, egy igazi férfi nem ilyen. Ha engem akarsz, a tenyereden kell hordoznod, milyen sóher vagy, bla bla bla" ismerjük mindannyian, aztán szerencsétlenje a társadalmi nyomásra jól becsicskul. Prioritás? anyagiak > érzelmek. Red flag.
jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Hiába keresel sokat az sem mindegy nekik mivel keresed meg, én sokat keresek de sokat is vagyok távol. 20-40 közötti nőknek itthon semmi nem jó, olyan férfit kergetnek hogy egy a millióból van olyan
jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom, de nekem exemmel KÖZÖS programok voltak. Tehát EGYÜTT akartuk a dolgot és nyilván megbeszéltük az anyagi vonzatát is.

Szinte mindennek. EGy fagyizásnál is egyszer ő egyszer én hívtam meg. De soha nem volt az, hogy elvárta volna hogy én "költsek" rá. Milyen furcsa...

Sokszor totál ki is volt akadva, hogy miért vettem ezt, a múltkor is én fizettem, most ő jön, meg neki is van pénze.

Szerintem ez a normális.

jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

én nem sajnálom, én azt sajnálom amikor a nőm nem költ rám. Azt gondolom manapság a nők sokszor jobban is keresnek és igenis meghívhatnák a pasikat többször randin is meg utána is.


Én ebből elvi alapon sem engedek már 2024-ben.

jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

Én még randin sose fizettem.De költöttem már férfira,és eszembe sem jut a felét elkérni.Sokaknak csak az ingyen pina kellene.

Sose kértem magamnak semmi,komoly kapcsolatban igen,de ott is évek kellenek,amíg hagyomhogy nsgyobb valamit vegyen.

jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!