Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem-ronda nők azért törlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem-ronda nők azért törlik magukat 1-2 nap után társkeresőről mert túl sok férfi kezdeményez náluk, és ők valójában nem is akarnak kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek ismerős a jelenség, hogy miután egy nő, szinte akármilyen nő aki egy kicsit szebb mint 1/10, felregisztrál társkeresőre de nagyon gyorsan törli magát. Annak ellenére, hogy egyébként nagyon sok kezdeményezést kap, sok selejtes férfitól is, de vannak köztük kifejezetten értékes férfiak is. Nagyon sok az érdeklődő egy nő iránt manapság.

Mégis törlik magukat ezek a nők, napok vagy órákkal a regisztráció után.



Ez arra a pszichológiai háttérre vezethető vissza, hogy az adott nő nem is igazán akar párkapcsolatot (hiszen amúgy ha akarna, akkor élőben is bőven találna) és amint interneten szembesül azzal, hogy amúgy milyen könnyű dolga lenne találni párkapcsolatra alkalmas férfit, inkább bedurcizik és törli magát, nehogy szembesülnie kelljen a ténnyel, hogy benne van a "hiba", ő nem akar igazán egy párkapcsolatot?


jún. 25. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Én akartam kapcsolatot, de nem talaltam élőben.

Nem mert senki odajönni kezdeményezni, egyetemen főleg lányok vettek körül vagy meleg sracok, bulizni és kocsmazni nem jartam, így azért elég szűkösek voltak a lehetőségeim.

Általában olyan 1 hónapig voltam fenn nagyon max, mindig sikerült ennyi idő alatt olyat találnom, aki miatt érdemes volt letörölni az alkalmazást.

Ha valaki viszont nem találja meg, amit keres, az minek maradjon fenn?

Illetve van, aki cikinek erzi a tindert, ok szoktak 1-2 nap után kilépni.

jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én azért törlöm magam azonnal szinte, mert hányok attól hogy a legtöbb férfi odáig jut el hogy “küggyé képet” “mi a kedvenc pózod” “nálad vagy nálam?” 😅😅😅 ezek lennének alkalmasak párkapcsolatra? Nem hinném
jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

2

Nem tudom, milyen társkeresőt használsz, illetve milyen férfiakat húzol jobbra, de én egyszer nem találkoztam ilyen alpári stílussal.


Inkább unalmasak a beszélgetések, mert mindenki 10 másik emberrel chatel, és egyik diskurzusra sem koncentrál igazán.

jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Én azért töröltem magam gyorsan, mert megtaláltam a páromat. Mindkét alkalommal.
jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, amúgy a kérdezőnek a lehető legkézenfekvőbb magyarázat nem tutott eszébe, jelesül az, hogy az adott nő PÁRT TALÁL A PÁRKERESŐN.
jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Majd az adott nő eldönti, hogy ki számára az "értékes" férfi, te ne tukmáld az értékítéleted senkire.
jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Én unalombol kipróbáltam egyszer de annyi ott a pszichopata hogy rosszul is lettem


Az meg már megint költői túlzás hogy aki szebb 1/10nel arra mindenki ráír 🥱

jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
#3 jó neked:D tinderen volt ez amit én tapasztaltam és nem sittes alakokat húztam jobbra
jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Jajj 😅 hidd el minden jobban kínéző nő tisztában van vele, hogy élőben is találna kapcsolatot, csak élőben sokkal kevesebb férfival találkozik, miért ne szélesítené ki a potenciális jelöltek körét, ha egyszer van rá lehetőség. Ha új vagy, téged fog feldobni mindenkinek az elsők között, rengeteg match van, tehát 1-2 nap alatt simán lehet találni olyat, akivel jól el lehet beszélgetni és már szerveződik is a randi.
jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!