Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn titeket is idegesí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn titeket is idegesít, ha a másik túl sok kérdést tesz fel egyszerre?

Figyelt kérdés
Szerintem a nagyon részletes beszélgetésnek addig nincs is értelme, amíg nem is találkoztatok.

2022. dec. 19. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Miért annyira fontos ez számodra?

Miért írtál ki erről egy kérdést?

Hány éves vagy?

Nem lenne már ágyban a helyed?

Mostál fogat?

2022. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon idegesít. Mintha nem beszélt volna még emberrel. Nem tudom miért gondolja, hogy ez jó...
2022. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Lehet szólni, hogy lassítson.

Ha nem ír az a baj, ha ír az...

Meg lehet pár emberkének felelni?

Vagy ha valami nem tetszik miért nem lehet szólni, vagy egyszerűen leirni, hogy:

"Bocsi, de nekem ez így nem smakkol!"


Belehalsz, vagy inkább eltűröd míg jön más?

Nem értem.

Igen amúgy a randi a fő, de ha a nagy semmiről irkaltok, akkor hogy jutsz el a randira egyáltalán? Ez sem világos.

Vagy a képek döntik el, a külső, a gazdasági háttér?


Kezdem azt hinni, hogy néhány incelnek tényleg igaza van.

És nő vagyok. 🤣😂

2022. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
ha meg lassan kérdez, akkor meg az a baj.
2022. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Az élőfába is beleköttök ti nők. Nagyon nevetséges ez már. Lassan konkrétan tényleg semmit az ég egy baszta világon nem lehet csinálni, ami nektek tetszene.
2022. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Tipikus esete annak, hogy vannak, akiknek semmi nem jó.

Ha nem tesz fel kérdést, akkor az a baj, hogy nem érdeklődik, ha keveset tesz fel, akkor alig érdeklődik, ha túl sokat tesz fel, akkor pedig miért akar mindent tudni már az elején? Hát nem képben az online társkeresésben kérdező.

2022. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretem az intenzív beszélgetéseket, engem nem zavar az ilyen. A szótlanság meg pár szavas válaszok sokkal inkább.
2022. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Hónapok óta senki nem írt nekem...

Irigylem azokat, akiknek ilyen problémáik vannak.

2022. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Társkeresőn semmi se jó. 😀
2022. dec. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg egymás idejét nincs értelme felszínes szarral és egy alaptalan találkozással.


Akivel nincs előtte egy mélyebb, hosszabb beszélgetésem, ami gördülékeny, nem erőltetett, nem agyatlan faggatózás, hanem inkább reflektálás egymás gondolataira, addig menjen ki a hidegbe találkozni valami fantáziátlan szerencsétlennel az, akinek két anyja van.


Ennek része az, hogy nem kérdezgetni kell a másikat, hanem adni is magadból, válaszolni, érdemben reagálni is arra, amit mond. A faggatózókat én sem szeretem, nem is figyelnek rám, csak mennek végig a listán, hogy mit kérdezzenek.

2022. dec. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!