Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn titeket is idegesí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn titeket is idegesít, ha a másik túl sok kérdést tesz fel egyszerre?

Figyelt kérdés
Szerintem a nagyon részletes beszélgetésnek addig nincs is értelme, amíg nem is találkoztatok.

2022. dec. 19. 22:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem írok tegyük fel 1-2 óra hosszát és addig unja magát tök különböző kérdéseket feltesz, 5-10-et is.írtam. Írtam már neki, hogy ennyi kérdésre nem tudok egyszerre válaszolni, kicsit olyan, mint egy interjúztatás. Mi van, ha élőben be sem jövünk egymásnak.
2022. dec. 20. 06:30
 12/17 anonim ***** válasza:
27%

Akik szerint a kérdező a hülye, azok szerencsétlen palik, akik nem találnak nőt és azt hiszik, nem ők a hibások ebben :D


Kérdező, én is találkoztam már ezzel az esettel. Egymás után teszi fel a nem is összefüggő kérdéseket, a válasz nem is érdekli, visszakérdezni meg egy idő után már nem is akarok, mert annyira lefáraszt... Mondtam egy ilyennek, hogy figyu, ne így beszélgessünk, jobb lenne, ha nem tennél fel ennyi kérdést, inkább menjen gördülékenyen a beszélgetés, nekem ez kicsit erőltetett. Válasz: Ha nem kérdezek semmit hogy ismerjelek meg? :D Tényleg nem érti, mi a baj ezzel... Nő vagy, az ilyeneket offold gyorsan és várj a következő srácra, úgyis sokan írnak neked, biztos lesz olyan, aki tud ismerkedni :)

2022. dec. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

Igen. Van ilyen. Míg vannak a nők akik azt mondják ne sablonosan ismerkedj. Hány üzenetet kaptok, ami nem sablonos de inkább nem is válaszoltok mert olyanokat ír? 😀 a sablonosak ugye kizárva.

Egyébként teljesen mindegy. Ha társkeresőn nem tetszik a képed úgysem válaszolnak.

Szexpartner keresőn ha fasz a profilképed az egyiknek ez a baja. A másikat pont ez érdekli.


Nincs sablon senkire és semmire. Vagy elkapsz egy jó pillanatot, vagy mész a levesbe.

Ráadásul a sok üzenet között ha jó nő nem is biztos hogy olvassa a tiéd.

Gondolom látszik, hogy ezt pasiként írtam.

Igen, van aki lúzernek gondol, de azért nem ez az általános. 😀

Ne add fel, csak legyél nyitott. Bármikor megjöhet az az üzenet amire vártál.

2022. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

#11

Ha nem érsz rá és azalatt folyamatosan pingel, olyankor, küldj neki hosszú videókat random témákban, azzal, hogy legyen szíves elmondani, hogy mit jelentenek neki a látottak.

Dobj neki gumicsontot, hadd rágcsálja, te meg addig nyugodtan csinálhatod a dolgod.

2022. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért vagytok ennyire buták? Aki amiatt panaszkodik, hogy gyors a tempó, az nem panaszkodik amiatt, ha lassú. Ezek külön emberek, az megvan? Nem NŐK, hanem Kata, Juci, Ica...
2022. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, én sem kifejezetten az összes férfira értem, hogy ezt csinálja. Csak ez idegesítő, így már találkozni sincs kedvem, nekem ez sok egyszerre.Én akkor érdeklődöm jobban, ha már láttam, találkoztam vele és elkezdek vonzódni hozzá, addig elég nekem, ha alapdolgokat tudok róla. Engem is érdekel pár info előtte, mielőtt találkoznánk, ez normális is, csak nem az egész élettörténetét akarom megtudni előtte.
2022. dec. 20. 19:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs ennél kellemetlenebb mint amikor nem kérdez semmit csak ahan meg ühüm.
2022. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!