Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ne legyek "túl sok"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek "túl sok"? (internetes társkereső)

Figyelt kérdés

Életem legelső interneten megismert férfija. Egy hete beszélünk minden nap, órákat- nagyjából az egész napot végigbeszéljük, változó intenzitással.

Hol ő ír rám, hol én rá. Jókat beszélgetünk mindenről, több közös hobbynk van. Néha úgy érzem, zavarom, de kb. azonnal visszaír, de a beszélgetéseink inkább "barátkozósak", mintsem "ismerkedősek"- ez normális?

Félek, az állandó faggatózással elüldözöm.

Ne szóljatok be, még sosem "társkeresőztem".

22L


2016. nov. 15. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egy lánnyal 1 napig aztán azóta szarik rám meg flegmázik, szóval hagyom is, engem addig érdekel valaki amíg ad visszajelzést. Ha bejön nem tud elüldözni.
2016. nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És mikor akartok találkozni?

Vagy csak úgy elbeszélgettek 0-24? :D

Szerintem is túl sokat beszéltek, megöli az egész ismerkedést, nem marad benne semmi titokzatosság. De ezt a férfinak kellene tudnia, hogy nem keltjük azt a látszatot hogy mindig elérhetőek vagyunk a nő számára...

2016. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nagyon bizonytalan, vagy nem komolyak a szándékai (pl alakul már neki valaki, vagy még nem biztos, hogy akarna kapcsolatot)
2016. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Taushi ***** válasza:

A faggatózással nem üldözöd el véletlenül se. Egy pasi ált. örül, ha a csaj is érdeklődik. Főleg, hogy te is kezdeményezel és nem csak várod, hogy rád írjon.

Az, hogy inkább barátkozósak a beszélgetések, valószínüleg azért van, mert a srác kicsit félénkebben közeledik. Ezt alá is támasztja, hogy egy hete csevegtek.

Próbálj feldobni neki pár magas labdát, hogy elhívjon randira. :)

25F

2016. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Találkozzatok.

Mert különben kihűl a kezdeti lelkesedés.

2016. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én jó néven venném, ha egy lány kérdezgetne, abból azt szűrném le, hogy érdeklem.

Mindenképp jobb, mint amikor irkálsz a csajnak, és egyszavas válaszok jönnek csak. Az ilyenektől inkább besokallok.

2016. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!