Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha létezne utófinanszírozásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létezne utófinanszírozásos internetes társkereső, ti befizetnétek a kért összeget?

Figyelt kérdés
Minden szolgáltatás ingyenes, csak akkor kell fizetned 500 Ft-ot, ha találsz párt magadnak.

2016. szept. 2. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Fizetne a tököm! Azt is letagadnám, hogy randi összejött az oldalról, nem hogy pár. ;)
2016. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ezt nehéz lenne ellenőrizni.



A régi Kínára emlékeztet ahol a beteg csak akkor fizetett az orvosnak, ha meggyógyult... Aztán volt egy idő mikor előre csak akkor kérhetett az orvos nagyobb összeget ha garanciát vállalt a gyógyulásra (ha meghalt a beteg durva szakciók voltak).


Én befizetném, ha nem egetrengető az összes. Becsületesebb, mint elsunnyogni 500 körüli összegekkel.

2016. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Elég hamar csődbe menne asszem.
2016. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Én fizetnék. 500 Forint nem a világvége... sőt, még a wikipédiának is adtam 2500-at, akkor pont egy olyan oldalnak nem adnék amelyik párt "szerzett" nekem?


Amúgy látjátok, tipikus magyar az aki letagadná a randit is, pont az ilyen trógerek miatt vagyunk ott ahol.

2016. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
En tobbet is fizetnék, de ebben az orszagban egy ilyen rendszer fenntarthatatlan lenne. Nem érett meg ra a magyar lélek.
2016. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
inkább veszek az 500Ft on egy lottószelvényt.
2016. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Többet is.

Gazdagabb országokban amúgy működne, de a magyar mentalitásból kiindulva ahol mindenki mindent ingyen akar, ott felejtsd el.

Svájc, németország, ausztria, nem egy helyen becsületkasszás megoldások vannak a termelőknek, és működik!

2016. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csakugyan összejönne egy kapcsolat,akkor igen. Ha viszont nem, akkor nem.

A fizetős társkeresők pont ezért lehúzósok mostanság. Befizetsz egy valagnyi pénzt, oszt ugyanúgy leszarják az adatlapodat, mint egy ingyenesen.

2016. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne nevessetek ki de én egy garanciàt vàllaló tàrskeresőnek (3 betűs) 20.000 et fizettem. Vicces dolgok: regisztràltam , kaptam szép hölgyektől levelet de vàlaszolni nem tudtam. Hülye fejjel szaladtam az irodàba. Pénzvissza fizetési garancia volt arra az esetre ha nincs olyan làny aki nekem is tetszene és bizonyos teszt alapjàn engem kereső lànyik sincsennek (kamu) kapott levelekkel levédték magukat erre az esetre.1 éves tagsàgot vàlasztottam volt lehetőség 1éves tagsàgot felfüggeszteni, max 2év alatt lehetett felhasznàlni. Ezt àtverés szagu volt. Az orszàg legnagyobb társkeresőjén is fizette meg a b..is de mind megbàntam. Szóval igen fizetnék ha mondjuk minden együtt töltött hónapban 500ft ot 1évig...
2016. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na de most lányt veszek vagy szolgàltatàst is kapok????
2016. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!