Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkereső oldalakat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkereső oldalakat, felületeket vagy egyéb dolgokat tudnátok javasolni, hogy egy 30 körüli férfi tartós, hosszútávú kapcsolatra tegyen szert? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés

Korábban voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim, de az életem párját eddig még nem találtam meg (bár szerintem vannak így többen ezzel). Régebben a való életben ismerkedtem, de gondoltam, megpróbálom az internetes társkeresőket, ahogy olvasgatom a kérdéseket, nagyon eltérő véleményeket látok, egyesek egekig magasztalják, mások a sárga földig lehordják. Lehet olyan hogy "jobb" és "rosszabb" társkereső oldal?

Egy kisvárosban élek, ahol annyira sok lehetőség nincsen.

Magamról dióhéjban annyit, hogy nem vagyok egy tökéletes testű macsócsávó, de ronda sem, saját egzisztenciával rendelkezem, megálltam már sikeresen a helyem kül-és belföldön egyaránt.

A lányok tekintetében nagy elvárásaim nincsenek, csak annyi hogy legyen ápolt, igényes, ne legyen bunkó, házsártos, tudom, biztos elcsépelt közhelynek hangzik, de egy egyentangú társat szeretnék, nem szexpartnert és nem csicskát, akivel megértjük, segítjük egymást, közösen győzzük le a nehézségeket.

Milyen tanácsot javaslatot, építő jellegű kritikát tudnátok írni, hol/hogy lehet ilyen életre szóló társat találni?

Bocsánat a hosszú nyálas szövegért, előre is köszönöm.



jún. 6. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se jó igazán.
jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Add fel. Menj el prostihoz ha nőt akarsz.
jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!