Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki nagyon csúnya és emiatt nem talál partnert hosszútávú kapcsolatra, hogyan dolgozta ezt fel?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok és sajnos van pár nagyon nagyon nagyon csúnya az arcomon,és a testem hiába elfogadható,így a férfiak mindig csak arra használnak de komoly kapcsolatot nem akarnak velem.

Ki akarna együtt lenne egy nagy orrú,karikás szemű,csúnya, görbe fogu nővel?

Erre egy férfi sem lehetne büszke.

És igen ,nyilván a sarki kocsmában Jóska bácsi elfogadna mert nagy a mellem,meg van rajtam mit fogni,de azért annyira nem adhatom le a szintet.

Hogy lehet ezt lelkileg elfogadni?



2023. okt. 15. 13:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
13%
Erre találták fel az alkoholt, cigit, nyugtatókat. Lehet nemsokára egyes kábszik is legalizálva lesznek.
2023. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Akkor minden nap igyam le magam?

Ez nem opció,de azért köszi.

2023. okt. 15. 13:24
 3/34 anonim ***** válasza:
48%
Pszichológus segíthet.
2023. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
11%
Küldenél magadról képet?
2023. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
23%

2.


De pl. remek az is, ha minden nap nyavalyogsz 1-1 kérdést a gyakorin. Garantáltan minden problémára orvosság.

2023. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
4, igen.
2023. okt. 15. 13:29
 7/34 anonim ***** válasza:
66%
Szia, kuldj nekem is nyugodtan. Nem hiszem, hogy olyan veszes lenne a helyzet.
2023. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Oké. Kuldok szívesen ..

Sajnos tényleg annyira rossz a helyzet.

2023. okt. 15. 13:40
 9/34 anonim ***** válasza:
69%

Smink, elfogadod önmagad, plasztika, stb. ? Csak ötletek. Sok megoldás lehet, de én egy szakembert keresnék fel először, mert nem hiába szokták mondani, hogy a szépség belülről fakad. Ha te csúnyának gondolod magad, akkor azt is sugárzod kifelé. Ha viszont rálelsz arra, hogy mi a szép magadban, a hátrányaid meg csökkented sminkkel, öltözködéssel, stb., akkor már lehet, hogy nem is lesz annyira rossz az összkép.

Fel a fejjel!

2023. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

#9


" nem hiába szokták mondani, hogy a szépség belülről fakad"


Ez egy ócska hazugság, semmi több.

2023. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!