Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki nagyon csúnya és emiatt nem talál partnert hosszútávú kapcsolatra, hogyan dolgozta ezt fel?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok és sajnos van pár nagyon nagyon nagyon csúnya az arcomon,és a testem hiába elfogadható,így a férfiak mindig csak arra használnak de komoly kapcsolatot nem akarnak velem.

Ki akarna együtt lenne egy nagy orrú,karikás szemű,csúnya, görbe fogu nővel?

Erre egy férfi sem lehetne büszke.

És igen ,nyilván a sarki kocsmában Jóska bácsi elfogadna mert nagy a mellem,meg van rajtam mit fogni,de azért annyira nem adhatom le a szintet.

Hogy lehet ezt lelkileg elfogadni?



2023. okt. 15. 13:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
89%
A kérdezővel nincsen semmi gond. Az arca szép és nagyon szép alakja van, egy normális férfit bármikor tudna találni. Nála sokkal rosszabb nőknek van normális pasija.
2023. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
21. Te láttál róla képet?
2023. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, lyányom, te vagy trollkodsz vagy trollkodsz. A fogad még csak nem is látszik a kèpeken. Szemed alján jód és kollagén segít. Jódhiány lehet, ahogy a szemöldököd elnézem. jod.hu. Egyél sok húst, sok belsőséget, hosszan főtt kollagéndús falatokat.
2023. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Prp terápián gondolkodok


Ahol élek , Ausztriában a 3 kezelés ára 1000 euró de előtte ellatogatok egy bőrgyógyászhoz.

Nyilván sajnos ez nálam genetika - hiperpigmentacio.

Amúgy figyelek arra hogy ápolt ,tiszta legyek mindig .

Szép ruhákat veszek. Kedves is vagyok mindenkivel ,mégis egy nalam 15 évvel idősebb ,ápolatlan férfi rázott le,es ő azt mondta hogy csúnya vagyok es rettenetes a szemem alatti karika - ami amúgy tényleg az ,de sajnos nem tehetek róla.

És nagyon fájt hogy valaki kritizál, főleg egy olyan személy aki maga sem épp Brad Pitt... Többször is megkaptam mar hogy csúnya vagyok ,ezért nagyon elbizonytalanodtam. De havi 200-300 eurót simán elkoltok parfumre,ruhára , tisztalkodasra úgyhogy nem is igazán ertem hogy miért vannak ilyen nehézségeim a parkeresesben. Azt sem mondanám hogy magasra tettem a mércét...

Nem tudom mi lehet a baj velem ,de szerintem a külsőm miatt

2023. okt. 15. 19:08
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező- először menjnel pszichológushoz, mert ahogy olvasom a korábbi hozzászólásokat, neked valószínűleg kisebbségi komplexusod lehet, mert nem vagy tisztában az értékeiddel!
2023. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
35%

Küldhetsz képet, kíváncsi vagyok.

Amúgy te nőként simán találhatsz bárkit magadnak, még ha nem is vagy a legszebb, annyival lesz "nehezebb", hogy többet kell próbálkoznod és több kudarc fog érni mint egy átlagos csajt.

TÁrskereső appokon simán találhatsz magadnak akár kategóriákkal jobb pasit is, persze komoly kapcsolatot öszehozni nem könnyű, de legalább lesz miből választanod.

2023. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
jöhet a kép! 😊😊
2023. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, hogy mire fel ez a nagy önbizalomhiány. Jöhet kép.
2023. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Fulár ***** válasza:
90%

Régebben abba a szerencsés hekyzetbe kerültem,hogy két nőt is fel tudtam szedni.A félre értések elkerülése végett nâlam az egyéjszakâs vagy csak szex nem jâtszik!

Az egyikük igen patika volt.Nem mondom,hogy topmodell de ott volt a szeren!Ugyanakkor egy üresfejű buta liba volt 0 kisugârzâssal.

A másik csak jóindulattal volt szépnek nevezhető.Még helyes is alig.De még a szeme is mosolygott.Kedves volt és aranyszívű jó humorérzékkel stb.Gondolkodás nélkül őt választottam.Sokáig együtt voltunk.És âtkozom a oercet,hogy nem vettem el feleségűl!

A külső is fontos.Kell,hogy legyen valami ami megfogja az embert.De néha az lehet legcsekélyebb aprósâg is!

De ha az önbizalmad 0.És tényleg sugárzik rólad,hogy nem szereted magad az nagy baj!

Mert kerülhetsz olyan közegbe ahol végre a megfelelő emberek vesznek majd körűl és ott lehet közöttük az az ember aki téged lát majd a vilâgon a legszebbenek!

2023. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Bőrgyógyász privát, csodákra képes és még kontaktja is van más helyekre, ahol segíthetnek, de lehet, hogy belülről kellene feldolgozni, ehhez pedig olyan társaságot keress, akik elfogadnak. Kérhetek egy fotót, de egész alakost?
2023. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!