Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki nagyon csúnya és emiatt nem talál partnert hosszútávú kapcsolatra, hogyan dolgozta ezt fel?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok és sajnos van pár nagyon nagyon nagyon csúnya az arcomon,és a testem hiába elfogadható,így a férfiak mindig csak arra használnak de komoly kapcsolatot nem akarnak velem.

Ki akarna együtt lenne egy nagy orrú,karikás szemű,csúnya, görbe fogu nővel?

Erre egy férfi sem lehetne büszke.

És igen ,nyilván a sarki kocsmában Jóska bácsi elfogadna mert nagy a mellem,meg van rajtam mit fogni,de azért annyira nem adhatom le a szintet.

Hogy lehet ezt lelkileg elfogadni?



2023. okt. 15. 13:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%
Küldhetsz nekem is
2023. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is küldhetsz képet, bár én nő vagyok.
2023. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
Szia
2023. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Képet esetleg tudsz küldeni?
2023. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Képet tudsz küldeni légyszi?
2023. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
79%
A kép alapján nem vagy vészes, keress még és találhatsz normális pasit is nem csak sarki Jóskát. Csak annyi hogy ne Brad Pitt pasit keress, tehát ne a felső 5%-ba próbálkozz.
2023. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
80%

Amíg Te magad nem értékeled a belsőd adta értékedet,addig sosem fogod sem Te , sem Más , a ( megfelelő )ember szeretni téged! Az az első,hogy te fogadd el a jó tulajdonságaidat, belsőket - külsőket! Tudod," egy szép arc megöregszik"....


Nem biztos,hogy nem vagy szép, csak gondolom másojhoz méred magad. Miben teljesítesz jól?


Jól érzik magukat mások a társaságodban? Van humorérzéked? Kedves vagy?


Ha ezek megvannak benned, nincs mitől félned, csak el kell fogadbod magad,ahogy vagy,és jönni fog a Megfelelő számodra is. Szeresd Magad!!!

2023. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%

"Ki akarna együtt lenne egy nagy orrú,karikás szemű,csúnya, görbe fogu nővel?"


Azt ugye tudod, hogy létezik plasztika, smink és fogorvos? A nagy orr nem a legszebb ez tény, de viccen kívül van akinek illik és nem egy nagy orrúnak van párja, családja.


Miért nem javítasz a külsődön és főleg a belsődön? Ha valaki észreveszi, hogy nem szereted, tiszteled saját magadat, nem ismered önmagad persze, hogy kihasználja. Miért sajnálod magadat ahelyett, hogy a szépet inkább kihangsúlyoznád? Én se vagyok szép, tök átlagos vagyok, sőt lehet csúnya sok ember szerint, de vannak olyan tesztészeim amelyekre büszke vagyok, személyiségemben is van egy pár plusz. A jót kellene inkább nézni és amin lehet javítani! Rajtad múlik egyedül kérdező...

2023. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%
Negyvenes nő vagyok, komoly gyári hibákkal, és még a testem sem jó, lefogadom, hogy nagyságrendekkel jobb nő vagy nálam, de ha hiszed, ha nem, még irántam is érdeklődnek olykor férfiak, akik persze nem álompasik, de Sarki Jóskától is nagyon távol állnak. Muti azt a képet. Ja, karikás szemre kollagén, nem vicc, fogszabályozás (nekem már késő), az orrod egy normális férfit nem tart vissza, de végső estben plasztika.
2023. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen segítek.


Bőrápolási rutinnal foglalkozom és más dolgokban is tudok segíteni. Ha gondolod, irj nyugodtan. :)


23/N

2023. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!