Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány attól még elutasíthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány attól még elutasíthat,ha láthatóan tetszek neki?

Figyelt kérdés

máj. 30. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint csak HITTED, hogy tetszel neki.
máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem, tiltja a btk🤦
máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Kicsi a valószínűsége. Szerintem könnyebben tudnánk segíteni, ha leírnál néhány dolgot, hogy miből veszed, hogy tetszel neki? :)
máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan.
máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Persze. Ha talál jobbat, vagyis olyat aki szerinte jobb nálad. Én jártam így, nem is olyan régen. A csaj kezdeményezett nálam, ő jött oda, ő akarta a dolgot, aztán amikor én is úgy voltam, hogy oké, akkor randizzunk, ismerkedjünk, már nem akarta és inkább elküldött a francba.
máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bolognai a kedvencem ***** válasza:
86%

Persze.

Attól, hogy elsőre tetszel még sok olyan dolog van ami miatt élből elutasíthatnak.

máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
El hát. Millió oka lehet annak, hogy ugyan bizsereg, de nem akar veled semmit. Nyugi, hazamész, kivered magadnak, aztán mész aludni.
máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Szoktam. Mert semmi kedvem ismerkedni, akkor se ha első látásra tetszene is az a valaki
máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mert pl.: bizonytalan, nincs túl a régi kapcsolatán, más most az életében a prioritás (pl.: a tanulás), stb.
máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már benne részem. Persze azt mondta, hogy még próbálkozhatok nála. Csak ez olyan szánalmasan hangzik, hogy ott is hagytam.
máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!