Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen tegyen le egy férfi végleg arról hogy valaha komoly kapcsolata amiből házasság és család is lesz?

Figyelt kérdés

jún. 24. 08:26
A kérdező szavazást indított:
30. életévét betöltve
35. életévét betöltve
40. életévét betöltve
45. életévét betöltve
50. életévét betöltve
60. életévét betöltve
27 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem feltétlenül kor függő. Egyéni dolog. Meddig aktív szexuálisan az adott férfi. Fizikailag mennyit bír Hány éves nővel tud összejönni. Ő nevelné e egyedül a gyereket, ha esetleg úgy van. Stb.
jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Apósom 55 évesen alapított új családot, amiből 2 gyerek is született. Nincs korhatár.
jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha a gyereket nem csak megcsinálni akarja, hanem fel is nevelni, akkor olyan 40 évesen már képben kell lennie a partnernek. Még pár év mire a gyerek megszületéséig jut a kapcsolat. 45 felett meg már inkább nem kéne. Az már lassan nagypapa kor.
jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3-as, jelenleg 38 vagyok akkor még 2 évem van hogy megtaláljam a leendő anyát?
jún. 24. 11:57
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Bármikor jöhet a nagy Ő.

Kollégám 2x vált, most 46 évesen talált magának új párt, úgy néz ki komoly is a kapcsolat.

jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5-ös én még egyszer sem váltam, munkahelyet se de párt se. Technikai szűz vagyok, csak 4-5x voltam nővel.
jún. 24. 12:07
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek 3.-kal, valahogy így kell összejönni a dolgoknak ahhoz hogy ne fuss ki az időből. Én a helyedben célirányos társkereső hirdetéssel próbálkoznék, hiszen hidd el a te korosztályodban már nagyon sok az olyan nő aki szintén nagyon vágyna családra, de egyszerűen nem találja hozzá a partnert. Ezzel lenne a legnagyobb esélyed, hogy ezek közül a nők közül valakivel összegyere és akkor tényleg egy-két három éven belül meglegyen a gyerek.
jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm a tanácsot, igyekszem megfogadni és megtalálni azt aki hasonlóan gondolkodik a jövőjéről. Én is azt gondolom hogy vannak így sokan, de az egymásra-találás a nehéz ebben az egészben.
jún. 24. 12:14
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

2 lehetőség van:


1, Elfogadsz egy 40 körüli túlsúlyos pl 160cm 85 kg egyedüláló anyát a 10 év körüli gyerekével! Kapsz szexet, törödést, de anyagilag neked is be kell szállnod a gyereke nevelésébe. Lehet szül neked is egy gyereket! Utána anyuka otthon marad. Te meg dolgozol hogy 4 en megtudjatok élni.


2, írogathatod a kérdéseket ide még évekig! Az irreláis elvárasaiddal hogy 25-30 közötti, gyerektelen, vékony, szép (külsőben és korosztályban totál nem hozzád való) fiatal nőt szeretnél... csak hát számodra eredménye nem lesz.

jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9-es: a 30 éves nő miért ne lenne hozzámvaló?


Most olvastam egy kérdést itt amiben azt kérdezték a régóta házasoktól hogy hány év korkülönbség volt köztük, és meglepően sok között 6-8 év volt. Akkor miért ne lehetne nekem 30-32 éves barátnőm?


Miért 40 körüli kövér elvált anyuka jöhet csak számításba?


Te engem tuti valami leharcolt 50 évesnek kinéző 150/110-es fazonnak gondolsz, közben 184/84 vagyok és nem 38-nak de olyan 35-nek szoktak nézni mert eléggé problémamentesen élek és nem iszom nem dohányzom.

jún. 24. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!