Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itthon miért sajnálja sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon miért sajnálja sok férfi a pénzt a nőkre még kapcsolatban is?

Figyelt kérdés

Kapcsolat elején még elviszik a nőt moziba talán vacsora néha.Aztán laposodik a kapcsolat már semmi közös program.Csak a panaszkodás mi mennyibe kerül rossz itt élni.

Sok kapcsolatom ezért a hozzáállástól ment tönkre mert a férfiak nem voltak képesek fejlődni.


jún. 26. 23:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
10 évet éltem külföldön.Kinn is randiztam ismerkedtem.Meló miatt jöttem haza mert a szakmai tapasztalattal és nyelvtudással elég jó munkát kaptam itthon.Szeretnék itthon is randizni de néha ledöbbenek milyen pasik vannak akik írnak és élőben milyen a viselkedésük.
jún. 26. 23:19
 2/15 anonim ***** válasza:
jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Húzz vissza ha nem tetszik a rendszer !
jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Én nem sajnálom. Sőt már régóta keresek egy nőt akit támogathatnék, de egyszerűen nem találok egy rendes, tisztességes lányt, aki pénzért nekem adná a testét és a lelkét.
jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék.Nem támogatói kapcsolatról beszélek.Csak sima ismerkedés randizás mikor a férfi randira viszi a nőt és megpróbálja vele éreztetni hogy nő és odáig van érte.
tegnapelőtt 00:05
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Ezt felejtsdel itthon.


Az itt maradt nők át mentek extrém válogatós fa pics@b@.


E sok férfi ezt már nem viseli el és emiatt nem teper. Nem tesz semmit mert úgyis felesleges.


Külföldön nem ezt tapasztaltam a nőkkel ott sokkal nyitottabbak és normálisabbak.

tegnapelőtt 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Mehetsz vissza ha ott annyira jó volt.csá
tegnapelőtt 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
mert csóróság van, 400-at keres, abból 200 az albi, 100 a kaja, 10 a bérlet, 10 a telefon, szegénynek marad max 80: randikra, ruhára/sportra/megjelenésére, hogy egyáltalán valaki randizni jöjjön vele, és még hobbira is...
tegnapelőtt 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

8-as leírta az igazságot sajnos ez a magyar valóság. 400-at keres kb. valaki ( ha minden oké ) és alig marad belőle neki "élni".


A nők meg valóban elvárásokkal vannak teli, ami érthető de a magas elvárásaikhoz csak egy 15-20 évvel idősebb manager érhet fel, aki már elvált esetleg el kell először csábítani a feleségétől, rengeteg ilyet hallani. A korabeli tehát 5-10 évvel idősebb pasik meg kuka. Tehát vagy egy fuckboy-jal jön össze aki most érettségizett vagy elcsábít egy 15-20 évvel idősebb managert a családjától.


A döntés a nőké mindig.

tegnapelőtt 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Én nem sajnálom a pénzt egy nőre, ha ő cserébe mos, főz, takarít, gyereket szül és nevel.
tegnapelőtt 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!