Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnik úgy, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik úgy, hogy minden társkereső eseményen erős férfi többség van?

Figyelt kérdés
Igazából az online appok világában egyértelműen így van, talán kétharmad az arány, de a való életben is bármilyen ismerkedős rendezvényt szerveznek, mindig a férfiak rohanják meg. Rapid randis programoknál is általában kiírják, hogy "nők jelentkezését várjuk még" és úgy kell halászniuk őket. Valóban ez van, hogy a nőket már nem érdekli ez a dolog? Vagy csak más módon próbálják, ami nem annyira közismert? Pedig elvileg nagyjából ugyanannyi szingli van köztük is, mint a férfiaknál.

jún. 26. 12:48
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
56%
Mert kevés nő és sok férfi van...
jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnéztek bármilyen társaságot, mit láttok? 1 nőre jut 3 férfi, akik körbelegyeskedik. És ha jobban megnézitek, mindig a nő van középpontban, a többiek meg rá fúkuszálnak. Valahol szánalmas, hogy ennyire bohóckodni kell egy nő figyelméért, de nincs más opció, vagy beállsz a sorba, vagy meghúzhatod magad magányos farkasként. Ritkán előfordul fordított felállás, amikor több nő megy 1-2 csávóval de akkor az meg arról szól, hogy szanaszét oltják a csávót, aki a nagy elalélésben meg kangörcsködben, hogy ennyi nő veszi körül, elfelejt férfi módján viselkedni. F
jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
36%

22

A szingli szó nem azt jelenti, hogy éppen nincs senkije, hanem soha nem volt tartós kapcsolta. Ezt az adott cikkben írták is. Nem fogom újra elokeresni.

jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
82%
Mert a nőknél tiszta égő ha már eddig le kell süllyedjenek a pasik meg mennek boldog boldogtalanok házasak foglaltak is simán ha p..rol van szo akkor johet barmi nem önérzeteskednek.
jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
72%
Mert ez a valóság. Több hapsi b-a el a kapcsolatokat, így keres tovább kapcsolatot ahelyett, hogy elgondolkodna azon, hogy mit kellene máshogyan cselekednie, hogy ne legyen ismét zátony az ügye.
jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Ez furcsa amiről írsz mert én járok társkereső rendezvényre és az tény hogy többlet van a jelentkezőkből de a szervezők mindig figyelnek az arányra és 1-2, nagyon max 3-mal szokott több férfi lenni de sokszor van hogy egyenlő az arány, sőt néha a férfiak mondják le.


Tehát pont a rendezvényeken kiegyenlített. Online az ahol esélytelen ha csak nem vagy badboy, fuckboy, Chad.

jún. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Tehát pont a rendezvényeken kiegyenlített."

Pont hogy nem kiegyenlített, mert sokszor nem is tudják már kiegyenlíteni, kénytelenek férfitöbblettel indítani

Botrányos helyzet!

Amúgy a kérdésben nem is a rendezvények férfitöbbletéről, hanem inkább a jelentkezési arányokról volt szó, ahol mint írtad erős a férfi túljelentkezés

Nem tudom emberek miért akarják egyáltalán törni magukat egy ilyen erősen nehezített pályán?

Kár az egész műsorért, tiszta megalázó

jún. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy változó van amikor több nő van, van amikor pont ugyanannyi van amikor férfiből van 1-2-vel több. Online meg kb. 1 nőre jut 150 férfi vagy még több.
jún. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
23. Ezt biztos nekem akartad írni?
jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

25. "Több hapsi b-a el a kapcsolatokat, így keres tovább kapcsolatot ahelyett, hogy elgondolkodna azon, hogy mit kellene máshogyan cselekednie, hogy ne legyen ismét zátony az ügye."



Rengeteget gondolkodtam rajta, hidd el. És nem, nem találom azokat a hibákat, amikér el kéne engem dobni, mint egy használt rongyot.

- nem bántom a nőket

- nem vagyok velük agresszív

- igyekszem a tőlem telhetőket megadni

- érzelmileg támogatni

- együtt csinálni a teendőket, nem ráhagyni mindent

- nem csalom meg, érzelmileg sem

- változatossá tenni a kapcsolatot, programokkal stb

- tapintatos vagyok, megértő, de nem b.szari, nyápic, hanem egyenes és őszinte


De akkor hol b.szom én el? Jaa, hogy egy idő után előbújik belőlük a királylány és ők akarnak parancsolgatni, átvenni az életem felett az irányítást, én meg nem megyek bele? Jaa, hogy évek alatt felépített kapcsolatban valami random phasz mond neki két szót amitől benedvesedik és dob a pcsába? Jaa, hogy van valami mentális betegsége, amivel kiidegel, szabotálja és rothasztja a kapcsolatot? Jaa, hogy hátam mögött beszél ki, ahelyett, hogy velem beszélné meg a problémát? Jaa, hogy nem képes emberi módon szólni hozzám, csenddel ver, lelki terrorban tart?


Ja, biztos én b.szom el. Nem vagyok köcsögebb vele és nem pofozom fel ha visszabeszél. Vagy mi hiányzik akkor? Mert én nem vagyok ilyen.

jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!