Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, őszintén, ha tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén, ha tényleg érdekel egy srác titeket, akkor nem tologatjátok a találkozót, igaz?

Figyelt kérdés

jún. 21. 15:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Itt most mindenki töredelmesen megvallja, hogy á dehogy ő sosem tenne ilyet. Valóságban meg mi van: Igen persze majd talizhatunk, jaj csak elfoglalt voltam, de tényleg szeretnék blablabla
jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem érdekel megírom/megmondom neki és nem hülyítem jobbra-balra. Mellesleg miért vársz rá? Úgyse gondolja veled komolyan, max. szamár lennél ló helyett. Az akarsz lenni? Miért hagyod magad bolonddá tenni?
jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
2. A remény hal meg utoljára...
jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2


Mert engem meg érdekel 😅

Meg próbálok jóhiszemű lenni.

De ha ezúttal is lemondja, és nem mondja, hogy de ekkor vagy akkor meg ráér, akkor elköszönünk egymástól.

jún. 21. 15:15
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
De tologatnám, attól függően, hogy mi jött közbe. Az élet nem áll meg azért, mert engem érdekel egy fiú.
jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

2# Miért várok rá? Ma már semmiért. Amint azt kezdem érezni, hogy nem kölcsönös, azonnal offolom. Réggebben azért, mert meg szerettem volna ismerni, abban reménykedtem, hogy amit mond az úgy is van - ha azt mondja, hogy szeretne találkozni, bejövök neki, akkor tényleg úgy gondolja, érzi.

Ma már tudom, hogy ez nem igaz, hogy 90% játszmázik és már az sem őszinte, amit kérdez. A sablonos kérdések mögött üresség, nem pedig valódi érdeklődés van. Egyszer fel kell nőni ehhez is... F

jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5


Én férfiként, ha érdekel egy nő, simán szabit kérek, átszervezek, lemondok stb.

Jó, nyilván van, amikor nem tehetem meg, de azon vagyok, hogy lehetőleg minél előbb találkozhassunk. Ha tőlem megkérdezné egy nő, hogy X napom hogy néz ki, akkor nem csak annyit írnék rá, hogy dolgozom...

jún. 21. 15:25
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs azzal semmi probléma, ha valaki lemond egy találkozót nyomós indokkal, ha ajánl más időpontot.


Hogyha nem ajánl semmit, akkor nagy valószínűséggel csak lekoptatott.

jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
5# Férfiként egyetértek, én sem kezdek átszervezésbe egy randi miatt. De ha szeretnék, úgyis találok időt a másikra.
jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
8# Ott a pont.
jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!