Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz az ha egy srác 27 éves és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az ha egy srác 27 éves és nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nyilván szeretnék de nem vagyok jó az ismerkedésben.

Más fiú már tiniként kapcsolatban, én meg ennyi idősen sem találok párt.


máj. 31. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem gáz de tegyél is érte,járjközösségbe esetleg koncertekre.
máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Rá kell másznod a 🐄🐄🐄 nőkre ha ezt nem teszed meg egy nő gyülölő incel vagy az itteni feministák szerint.
máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem gáz. Mondjuk ezt. De amúgy ne nagyon reménykedj. Ha eddig nem kellettél senkinek, akkor kösd fel a gatyád. Ráadásul ha valamilyen csoda folytán hirtelen csajozó gép válna belőled, ahogy telik az idő, egyre "rosszabb" lesz a felhozatal. Nem szeretem ezt írni, de azért igaz, hogy már csak a selejt marad. Esetleg 35+ évesen, az elvált gyerekes anyukák.
máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Engem zavarna, de ha olyan novel kezdesz, akinek szinten nem volt még kapcsolata, akkor működőképes lehet. Én már nem szeretnék senkit semmire “tanítgatni”.


25N

máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!