Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, őszintén, ha tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén, ha tényleg érdekel egy srác titeket, akkor nem tologatjátok a találkozót, igaz?

Figyelt kérdés

jún. 21. 15:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

8


Nem ajánlott konkrét időpontot, de megkérdezte később, hogy nem haragszom-e, amit mondjuk nem igazán tudtam mire vélni, hiszen tök normálisan reagáltam le, azt írtam neki, hogy érezzék jól magukat(a szüleivel meg a testvérével töltötte a hétvégét). Meg erősködött, hogy nem kifogásként írta, amit megintcsak nem tudtam mire vélni, hisz nem vontam kétségbe az állítását.

Én azt válaszoltam, hogy nem haragszom, csak picit csalódott vagyok, mert jó lett volna találkozni, de ami késik, nem múlik... remélem.

Erre meg azt írta, hogy persze így van.

Másnap ő írt rám.


Ezekből azt gondoltam, hogy komolyan gondolja...

jún. 21. 15:37
 12/23 A kérdező kommentje:
De persze ki tudja, hány palival ismerkedik épp, kivel hol tart...
jún. 21. 15:38
 13/23 anonim ***** válasza:
51%

"Én férfiként, ha érdekel egy nő, simán szabit kérek, átszervezek, lemondok stb."


Ez nem férfiként, hanem személyedként teszed.


Én személy szerint lemondanék találkozót, mert túl meleg van, (ma pl Jézus kedvéért se szállnék a 3-as metróra), mert menstruálok, mert el kell vinni tesóm kutyáját az állatorvoshoz, stb. És nem fogok lemondani megbeszéléseket pasi miatt. Nem azért, mert a pasi nem fontos, hanem mert az életem ugyanolyan fontos, és ha összejövünk, akkor sem lesz az, hogy megszűnik a világ, mert pasim van.


Ha valakivel találkozok, én azt szeretnem úgy tenni, hogy részemről mindent megteszek, hogy jó legyen a találkozó. Barátokkal is. Akkorra szervezem, amikor mindenkinek jó. Ha épp úgy fáj a fejem, hogy a fél szememet tudom csak félig kinyitni, vagy reggel fostam és nem tudom, mit hoz a nap, akkor nem akarok azon görcsölni, hogy valaki előtt játsszam magam. Nekem nem az a lényeg, hogy "minél előbb bármi áron", hanem az életem része leszel, és meg kell találnunk a helyünket egymás életében.

jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
13# Ezek mind alap dolgok, nem? Eljössz velem randizni? Villamos is jó, ha metróra nem akarsz szállni. A Föld is foroghat tovább, nem kell megállítanod.
jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

13


Korrekt


Bár ha valaki ennyire elfoglalt, az minek keres párt, hisz úgyse lesz ideje rá 😅

Van egy lány barátom, aki pont azért nem keres párt, mert ahogy mondani szokta: "a lelkét eladná egy szabad félóráért". Pedig ő is beregelhetne társkeresőkre, aztán hülyíthetné a palikat, hogy hát majd egyszer...

jún. 21. 15:54
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
13. Szerintem is korrekt, de egyből felhoztál egy csomó érvet, miért NE telálkozz a másikkal. Az egész megfogalmazásodból a árad a hárítás és az eltávolodás. Ki mondta, hogy játsszad magad? Ki mondta, hogy szállj fel a 3as metróra? Felhozol egy csomó szcenáriót, ami meg sem történt, fel sem merült, hogy valaki az ellenkezőjét várná el. Nem értem a kirohanásod...
jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

14


Na ez az!


Szerintem sokkal jobb az olyan találkozó, amikor nem a "tökéletes" mivoltával szembesülsz, hanem oylannak látod, amilyen a hétköznapokban is.


Én bele tudtam szeretni egy olyan lányba is, aki a második találkozón úgy búcsúzott el, hogy nem várja meg velem a vonatot, mert megy a hasa 😅

jún. 21. 15:59
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad őt, nem te vagy neki a befutó.
jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18


😞

jún. 21. 16:13
 20/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért válaszolhatni igazán válaszolhatna...
jún. 21. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!