Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte már hogy 30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már hogy 30-40 között már kb sehol sem "elfogadott" ismerkedni az online társkeresőket kivéve?

Figyelt kérdés

Munkahely: házi nyúlra nem lövünk

Baráti társaság: nincs szingli és ha lenne is csak kínos lenne utána

Szórakozóhely: táncolni vagyunk barátnőkkel, nem ismerkedni

Utcán: úton vagyok valahova, sietek

Tömegközlekedésen: ld. fent

Utazás: pihenni vagyok nem pasizni

Sport: edzeni vagyok nem ismerkedni

Messengeren: miért írsz rám ismeretlenül?


És még lehetne tovább sorolni a végtelenségig.



jún. 23. 07:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Ismerkedni próbálhatsz mindenhol, de ha rendre olyanokkal teszed, akik nem nyitottak rád, akkor van ez. A kudarcot meg kell tanulni kezelni és maradni olyan platformon, ahol erre nyitottabb egyének vannak.
jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%

Keress olyan hobbit, ami társas. Vannak pl túra csoportok is...ott is lehet ismerkedni.

N 32

jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
76%
A felsoroltak, 1-2 kivételtöl eltekintve csak kifogások,hárítások.
jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Felénk van pl egy szabadstrand ahol gyakran vannak kint ugy emberek hogy egyedül. A családosak kamaszok stb általában a stégeknél igrálni meg ilyenek miatt a partszakasz bal oldalán vannak, az egyedüli odatévett "egységek" pedig jobbra.


Mivel apa néha lejárt csak ugy oda egyet úszni, ez miatt anya egyszer kitalálta hogy lemegy egyedul mert biztos nőzik apa.

Hát le se pakolt még de már ott volt egy pasi egyedul megkérdezte csatlakozhat e, és egyutt strandoltak beszelgettek igy egész nap.

Anya ki volt akadva hogy ezekszerint ez olyan hely akkor hogy még le se teszed a s.gged de "pasid/nőd" már van is.

jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%
*ugrálni
jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Kb. lehetetlen, nincs hol. És ebben a korban nagyon erősen jelen van, hogy "mindenki" foglalt már vagy még. Ha tehát néha-néha véletlenül a látóteredbe is sodródik valaki említésre méltó, azzal sem vagy előrébb. 😕 Az online ismerkedés pedig nem mindenkinek való. Kinek ezért, kinek azért. Eleve nem is igazán működik, csak Bp-en és környékén, vidéken alig vannak fenn, és az a kevés is tipikusan a "maradék" kategória.
jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Noren1989 ***** válasza:
60%

Nem. Nem érzékelek ilyesmit. A nők megnéznek, szemeznek velem akàr reggel 7kor, munkàba menet is.


Nem vagyok jó pasi, hozzàteszem.

jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
27%
Én utánam meg az összes nő megfordul és mind a telefonszámomat akarja elkérni sőt mindegyik odajön hozzám hogy szia de jol nézel ki had szopja..k már le annyira tetszel. Na nálam meg ilyen heteske.
jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
20%
16-20 év közötti, jó genetikájú, magas (180+), karcsú (60 kg) tinifiúnak kell, hogy legyél, ha ma csajozni akarsz.
jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
60 kiló az minden csak nem férfias.
jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!