Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte már hogy 30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már hogy 30-40 között már kb sehol sem "elfogadott" ismerkedni az online társkeresőket kivéve?

Figyelt kérdés

Munkahely: házi nyúlra nem lövünk

Baráti társaság: nincs szingli és ha lenne is csak kínos lenne utána

Szórakozóhely: táncolni vagyunk barátnőkkel, nem ismerkedni

Utcán: úton vagyok valahova, sietek

Tömegközlekedésen: ld. fent

Utazás: pihenni vagyok nem pasizni

Sport: edzeni vagyok nem ismerkedni

Messengeren: miért írsz rám ismeretlenül?


És még lehetne tovább sorolni a végtelenségig.



jún. 23. 07:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%
Figyu bébi, ha elég vonzó vagy a másik számára, akkor a klotyó előtt a folyosón találkozva is az leszel. Tehát ez is egy lehetőség a helyre, azaz a bárholra.
jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%
Én pl írtam példát és Budapesten több minden is van , mint itt "vidéken".
jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
95%

Bárhol lehetséges ismerkedni ott is ahol írtad kérdező.


1 a feltétele ennek: Jóképűnek kell lenned.


Ha meglátnak munkahelyen, utcán, vagy egy fotót rólad és "húú ez meg hogy néz ki, jajj csak ne szóljon hozzám" akkor elutasítanak.


Ha viszont elég jól nézel ki, akkor még örülnek is.

jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%

"Mi az hogy bárhol? A mai világ nem erről szól, de ne zavarjon."

Értelmes ember nem a világ aktuális trendjei szerint él és cselekszik lelkem.

Aki nem partiképes az ellenkező nem szemében, az a régi világban sem volt sikeres semmilyen platformon sem. Esetleg egy ugyanolyan típusnál, mint amilyen ő is.

jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%

32/F vagyok. A baráti társaságot kivéve a többi tényleg igaz.


Az emberek nyílt helyeken legtöbbször ügyeket intézni vannak, nem ismerkedni. Elfoglaltak, mennek valamerre, nem érnek rá.


Szóval lehet mondani, hogy "kifogásokat keres", de ez maga a rögvalóság. Tetszik, vagy sem.

jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
35%
Nem én nem érzem ezt és teljesen az 1-essel értek egyet. Nem is ragoznám tovább.
jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehetetlen, de egyben lehetetlen. Én írtam egy random lányra facen, sokat beszélgettünk érzelmekről, stb stb...a vége az lett, hogy bocsánatot kért és elmondta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki, rengeteg a közös bennünk, jó velem beszélgetni, de...de van egy pasi az ismeretségi körében aki leszrja, de azért néha simogatja a pasi az egoját, de most párkapcsolata van, és megszeretné várni azt a pasit, mert most épp lehet szakítani fog a barátnőjével.

Szóval erről ennyit....

jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy nem sikerül, az nem azt jelenti, hogy nem elfogadott. Amit ideírtál, minden helyen elfogadott ismerkedni, kiv. Messengeren meg nem egyéb nem társkereső weboldalakon vadidegen nőkre ráírkálni (max. az utcai, idegenekkel való ismerkedéstől ódzkodik egyre több nő a rossz élmények miatt), max. nem úgy jön ki a lépés. Pl. én hajlandó voltam utcán is ismerkedni nőként - ha épp nem siettem. De ha sietek, akkor sietek. Nem fogok egy idegen férfi miatt elkésni a munkahelyemről. De más esetekben meg nem siettem és vevő voltam rá.
jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
31%
Nőként azt veszem észre bárhol leszólítanak...
jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

#29

És milyen dumával?

jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!