Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte már hogy 30-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már hogy 30-40 között már kb sehol sem "elfogadott" ismerkedni az online társkeresőket kivéve?

Figyelt kérdés

Munkahely: házi nyúlra nem lövünk

Baráti társaság: nincs szingli és ha lenne is csak kínos lenne utána

Szórakozóhely: táncolni vagyunk barátnőkkel, nem ismerkedni

Utcán: úton vagyok valahova, sietek

Tömegközlekedésen: ld. fent

Utazás: pihenni vagyok nem pasizni

Sport: edzeni vagyok nem ismerkedni

Messengeren: miért írsz rám ismeretlenül?


És még lehetne tovább sorolni a végtelenségig.



jún. 23. 07:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
32%

Én örülnék neki ha valóban így lenne. Rohadt zavaró, amikor bekerülök egy új munkahelyre, és kangörcsöt kapnak a hányadék kinézetű 50+os munkatársak. Egy szimpla hellótól magömlésük van, azt hiszik dugni akarok csak mert hozzájuk szóltam. Szép szóból nem értenek, csak ha kimondom kereken hogy náluk szebbet szarok..


Társkeresőn az írhat rám, akit jobbra húztam = bejön nekem.

Az ilyen förmedvények nem.

jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!