Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnik úgy, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik úgy, hogy minden társkereső eseményen erős férfi többség van?

Figyelt kérdés
Igazából az online appok világában egyértelműen így van, talán kétharmad az arány, de a való életben is bármilyen ismerkedős rendezvényt szerveznek, mindig a férfiak rohanják meg. Rapid randis programoknál is általában kiírják, hogy "nők jelentkezését várjuk még" és úgy kell halászniuk őket. Valóban ez van, hogy a nőket már nem érdekli ez a dolog? Vagy csak más módon próbálják, ami nem annyira közismert? Pedig elvileg nagyjából ugyanannyi szingli van köztük is, mint a férfiaknál.

jún. 26. 12:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Én nőként nem szeretem ezeket a direkt ismerkedős dolgokat, jobban szeretem ha barátságból mélyül el kapcsolattá
jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
jó néhány különböző magyarázata van, de ha bármelyiket is leírom, tuti, hogy le leszek pontozva.
jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Én se szeretem az ilyen azonnal dönteni kell jellegű ismerkedést. Így nem is keresek rapid randin senkit. Társkeresőn meg pláne nem, ahol én lehetek az 5. versenyző, aztán, majd lesz egy befutó. Kellemetlen köröket futva, 0 közös témával... nem nekem való, ennyire nem vagyok kétségbeesve.
jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De akkor a második kérdés továbbra is áll, hogy hol kerestek? Oké, nem randiesten, nem online appon, de csak baráti körében szerintem sok ember nem talál. Most igazából nem is tudom milyen rendezvényeken lehet megszólítani szimpatikus nőket, úgy hogy ne vegye hülyén ki magát a dolog.
jún. 26. 13:23
 5/31 anonim ***** válasza:
38%
Nem keresnek, egy mai nő nem fecsérli párkapcsolatokra az idejét. Van 1-3 szexbarátja és kész, nekik ennyi elég, nincs szükségük, igényük párkapcsolatra.
jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
1# De a barátságok is ismerkedéssel indulnak.. Te hogyan ugrod át az ismerkedés etapjait? F
jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Én nem keresek direkt társat. Megyek emberek közé, nyitott vagyok, mosolygós keresem a szemkontaktust, aztán, ha valaki megszólít, majd alakul.
jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%

Nincs férfitöbblet.


1. A lányok kevesebb embert húznak jobbra, te meg mindenkire rámozdulsz

2. A lányok unalomból társkeresőznek - instafeliratkozókat gyűjtenek vagy szexpartnert

3. A csúnya lányokat nem húzod jobbra, így őket nem látod

4. Élő ismerkedős programok, az milyen? Minden rendezmény ismerkedős. Ha valami így van meghirdetve, arra persze hogy egy lány sem fog elmenni, annyira izzadság szagú.

jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

#6


Ismerkedek, barátkozok, van több baráti társaságom, valaki újjal mindig találkozok. De az nem én vagyok, hogy ismeretlen emberekkel menjek randizni, ami fixen arról szól hogy most vagy romantikus kapcsolatba kerülünk, vagy nem. Ez nekem nem megy.

jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

Biztos nem mennék rapid randira. Feszélyezve érezném magam. Olyan, mint a lóvásáron, ahol kölcsönösen lovak vagyunk és vizslatjuk egymást, megfelelő-e az árú.

Magamat és ismerőseimet nézve az elsöprő többség baráti körben, sulihoz vagy munkahelyhez köthető szituációkban talált párt.

jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!