Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mindig kezdeményezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mindig kezdeményeznek ha tetszik nekik egy nő?

Figyelt kérdés

Férfiak véleményére lennék kíváncsi:) köszi.

27/N


jún. 20. 11:49
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kezdeményezés olyan dolog, hogy régebben próbálkozott az ember, akár még iskolás korában is, teszem azt általános 8.-ban, vagy közép iskolában,fiatal felnőttként, személyesen, interneten, csak ugye általában elutasítás volt a vége, aztán az embernek elmegy a kedve az egésztől. Volt velem olyan szitu is, hogy a lány szólított meg a vonaton, jól el is beszélgettünk, na gondoltam, hátha most összejön, mire elhangzott a lány szájából: "Most a barátomhoz utazok pár napra."
jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
16:37 +1 A közösségi médiában láthatod is, kikkel jött össze...
jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
81%

41#

Ismerős szitu, volt hasonló nekem is, az is vonaton volt.

De egy másik vonatos sztorim is volt, ahol a csaj kissé bolond volt, ott énekelgetett a fülkéjében. Gondoltam pont egy ilyen bolond csaj kéne nekem, szimpi volt. Ismerkedtem vele kicsit, facebookon bejelöltük egymást, tök jól ment.

Aztán később minden megkeresésre rideg volt, mindennap kírta hogy neki elege van a pasikból mert kihasználják, azt én meg le voltam 💩va kb. Késöbb posztolt egy olyat, hogy "akit érdekelsz az keres, a többi csak kifogás"

Nem is kerestem többet, rájöttem hogy férfiként ennek így kell lenni, ha nem érdekled feleslegesen töröd magadat, ha pedig érdekled akkor ő fogja törni és megalázni magát érted.

Ez az egész a szebbik nem dolga immár, hiszen az ő kezükbe került a döntés joga

jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!