Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Ha tetszik nektek egy nő, el meritek hívni randira? Ha nem, hogyan jelzitek, hogy érdekel titeket? Vagy inkább a kezdeményező nőkre bízzátok magatokat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 19:25
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%
Vagy inkább a kezdeményező nőkre bízom magamat.
2020. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
43%
Jesszus, puncival rendelkező "férfiak". Aztán meg sorra sír az összes, mert a nők viselik otthon a nadrágot.
2020. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 Noren1989 ***** válasza:
65%

Nem szoktam kezdeményezni, max fél inkognitóban meghívom őket a kedvenc pub-omban.


#corso #szeged

2020. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
90%
Óvatosabban hívom el, több kell ahhoz, hogy úgy érezzem, érdemes megpróbálni. Illetve nem veszem rossz néven, ha ő kezdeményez.
2020. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miből látod, hogy érdemes megpróbálni?
2020. jún. 21. 19:50
 6/48 anonim ***** válasza:
26%
Az ilyen inkább maradjon egyedül. Kinek kell otthonra egy életre képtelen?
2020. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
78%
5 Csak általánosságokat tudok írni: amikor érzem, hogy bejövök neki, szimpatikusnak talál, egyúttal határozottan lelkes és nyitott az irányomban (jobban, mint mások felé).
2020. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
De pont ez érdekel, ha nem hívod el, miből tudod, hogy szimpatikus vagy neki? Mit csinál, ami számodra azt jelzi, hogy TE érdekled, nem csak simán kedves, mosolygós lány?
2020. jún. 21. 20:12
 9/48 anonim ***** válasza:
50%
Növessz tököt és menj oda a nőkhöz beszélni, onnan megtudhatod szimpatikus vagy-e nekik. Bár ez a hozzáállás a béka segge alatt van, ez nem szimpi senkinek.
2020. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy elhívtam jó néhányat, az is előfordult, hogy egy közös ismerősünk ajánlott nekem valakit (neki meg engem), bejelöltük egymást facebookon, és írtam neki, hogy lenne-e kedve találkozni. Viszont a rossz tapasztalatok és a múltam miatt visszahúzódóbb lettem, és visszagondolva talán el is szalasztottam olyan ismerkedési lehetőséget, amikor esetleg érdekelhettem is volna az illetőt.
2020. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!