Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan van a félősebb fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazsidrazsii kérdése:

Hogyan van a félősebb fiatal fenőtt fiúknál (kb.23-28) hogy ha tetszik nekik egy lány nem tudják kezelni még csak a közelében levést sem?

Figyelt kérdés

A minap éreztem hogy valószínűleg én is ezt csinálom a külső környezetem számára, hogy bár tetszik valaki, semmi jelét nem adom mert félek a csalódástól. Nem tudom

ez fiúknál mennyire van így vagy mennyire tudhatod.

De nálam sokszor volt hogy hiába tetszett szerintem meg inkább visszshuzodtsm előle mint bárki mástól.. (tudom furcsán hangzik) A kérdés az lenne fiúknál is van ilyen?



2020. jan. 22. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiúknak ez halmozottan ilyen, mert nekik kéne kezdeményezni.

Tapasztalat hiánya okozza. Fél a visszautasítástól, mintha az valami nagy dolog lenne.

2020. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még 30 évesen se tudok bátor lenni.
2020. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 2020 van. Miért a férfiaknak kéne kezdeményezniük? Ha egy nőnek szimpatikus egy férfi akkor nyugodtan kezdeményezzen és ne játsza a jégkirálynőt!
2020. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 42 évesen sem vagyok bátor.
2020. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1: Hidd el, a 40. elutasítás után már elég nagy dolognak érzed. Jönnek az önértékelési problémák, csalódottság érzés, az "eleget próbáltam úgysem jön össze" érzés, és sok más negatív érzés ami lerombol, mint Pistike a homokozóban a várat.
2020. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!