Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Ha tetszik nektek egy nő, el meritek hívni randira? Ha nem, hogyan jelzitek, hogy érdekel titeket? Vagy inkább a kezdeményező nőkre bízzátok magatokat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 19:25
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
91%

8 "De pont ez érdekel, ha nem hívod el, miből tudod, hogy szimpatikus vagy neki? Mit csinál, ami számodra azt jelzi, hogy TE érdekled, nem csak simán kedves, mosolygós lány?"


Azt alapszintű emberi készséggel érezni, hogy valakinek kívánatos-e a társaságod, vagy inkább csak úgy elvan, esetleg a háta közepére kíván. Ha az első, vagyis szimpatikus vagyok neki, akkor figyelem egy kicsit az illetőt és a környezetét. Egy (az addigiak alapján) csendes, magába zárkózott viselkedésű lánytól annyi is elég lehet, hogy velem beszédes és mosolygós. Egy mindenkivel mosolygós és nyitott lány részéről több kell. Ennél konkrétabbat nem tudok írni, minden ember más, minden emberi helyzet más.

2020. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es!Ha nem haragszol meg, nem növesztek tököt, mivel nő vagyok 😉
2020. jún. 21. 20:28
 13/48 A kérdező kommentje:
Köszi #11, ez már sokkal konkrétabb. Viszont pont az a problémám, hogy én azokkal vagyok beszédesebb, akik nem tetszenek. Aki érdekel, az előtt zavarban vagyok, kb.rá se merek nézni.Ebből te arra következtetnél akkor, hogy nem vagy szimpatikus nekem? Ha mondjuk azt látod, hogy más férfiakkal könnyedén cseverészek, veled meg nem?
2020. jún. 21. 20:34
 14/48 anonim ***** válasza:
98%
Bocs, én is azt hittem, hogy egy srácnak írok (#11 vagyok). Szerintem ha félénkebbnek tűnő sráccal akadsz össze, az a legegyszerűbb, ha mindenféle kódolt üzenetek helyett egyszerűen elhívod. Ha szimpatikusnak talál, valószínűleg ugyanúgy örülni fog neki, ahogy fordított helyzetben te is örülnél.
2020. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
13 Ha másokkal beszélget, mások felé nyitott, másokra ránéz, rám pedig nem - igen, ilyenekből arra következtetnék, hogy nem vagyok neki szimpatikus (kivéve, ha látványosan miattam jön zavarba).
2020. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
90%
#13: A 10-es vagyok, leírom egy saját tapasztalatomat, hátha ez segít neked. Annak idején találkoztam egy lánnyal, aki olyan 8-9 évvel volt fiatalabb nálam, akkor került egyetemre. Korábban vagy 2 évig leveleztünk, chateltünk, aztán szóba hoztam neki, hogy találkozhatunk, ha van kedve. Sok mindenre számítottam, de arra nem, hogy totál bele fogok zúgni. Amikor megláttam élőben, teljesen megszűnt létezni körülöttem a világ. Beültünk egy kávézóba, és beszélgettünk. Jól elvoltunk, de sajnos nem nagyon tudtam értelmezni a viselkedését, kicsit visszahúzódónak tűnt. Annyit tudtam, hogy sosem volt senkije, és hogy a szülei kifejezetten tiltották őt a fiúzástól. Nem akartam lerohanni őt, és mivel nekem sem volt tapasztalatom, féltem a korkülönbségtől, nem tudtam, mit tegyek. Fogalmam sem volt, hogy azért van-e zavarban, mert bejövök neki, vagy éppen ellenkezőleg, aztán arra jutottam, hogy biztosan csalódott bennem, mert csúnyább vagyok, mint a képeken, vagy nem vagyok elég szórakoztató stb. Tudom, pesszimista alkat vagyok, de ez van. Aztán elsikkadt a dolog, nem mertem őt utána nagyon keresni, mert állandóan azon kattogott az agyam, hogy ha lejárattam magam, akkor ezt már talán zaklatásnak venné. Valószínűleg én gondolkodtam rosszul, a történet lényege annyi, hogy ha valaki tapasztalatlan és/vagy félénk, önbizalomhiányos, akkor esetleg úgy is értelmezheti a visszahúzódásodat, hogy nem tetszik neked. Ha két ilyen ember összekerül, akkor sokszor várnak a másikra, hogy majd ő mond vagy tesz valamit, amiből ki lehet indulni, és szerintem gyakran megesik, hogy félreértelmezik egymás viselkedését.
2020. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Persze, de mivel rá se merek nézni, kizárt, hogy elhívnám. Én soha életemben nem kezdeményeztem (Igen, ha férfi lennék, valószínűleg szűzen halnék meg 😄) És akkor arról még nem beszéltünk, hogy nekem alapból is több vesztenivalóm van, mint neki lenne, tehát részemről a kezdeményezést kizárhatjuk. Azt sajnos nem tudom megállapítani, hogy elég látványosan jövök-e zavarba😁 Szóval, ha mondjuk nem, akkor nem tudom, mit tehetnék. Mert ha mondjuk hirtelen vele is beszédes lennék, akkor az én logikám szerint azt látná, hogy ugyanúgy viselkedek vele, mint mindenki mással, vagyis, a többiek se tetszenek, meg ő se. Akkor megint nem vagyok előrébb 🙄
2020. jún. 21. 20:51
 18/48 anonim ***** válasza:
75%

1, Nem merem elhívni az adott, számomra tetsző nőt;

2, Gyakran nézem, sokat pillantok rá, a közelében vagyok, lehet, hogy beszélgetni igyekszem vele. Ilyenek.

3, Van, hogy a hölgyre bízom a kezdeményezést, de ekkor nagyon kevesen indítanak. Amúgy totál rájuk bíznám, mert ugyan az eleje nehéz a kezdeményezésnek, de ha beindul valami, akkor már könnyebben megy, folytatódik.

2020. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam senkit randira hívni. Köszönésen kívül semmit se tudok mondani.Csak beégetném magam. 31f
2020. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kezdeményező nőkre bíznám magam, kb. semmi nem lett volna.
2020. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!