Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Ha tetszik nektek egy nő, el meritek hívni randira? Ha nem, hogyan jelzitek, hogy érdekel titeket? Vagy inkább a kezdeményező nőkre bízzátok magatokat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 19:25
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%
Egy hapcis-böffing-el jelzem általában. :)
2020. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Már jó ideje nem tetszik senki, illetve le se xarom már a nőket. :) Igyekszek mindegyiket levegőnek nézni. :))
2020. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem szoktam senki tudtára adni, ha érdekel, mivel felesleges lenne. Hiszen úgysem lépnék semmit sem a félénkségem miatt.
2020. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de eléggé tini gondolkodású.


Egyrészt ahány szituáció, annyiféle reakció... Utcán nyilván nem úgy fogsz ismerkedni, mint egyetemen, munkahelyen, ahol kényszerűen is egymás társaságában kell lennetek.


Utóbbi helyen gyakorlatilag korlátlanok a lehetőségek, viszont a hátránya, hogy ha lelepleződsz, akkor mindig ott lesz a másik, utcán valószínűleg sosem találkozol újra vele.


Viszont utcán meg elég fejlett szociális készségek kellenek, hogy egy kisebb standup show-t nyomjál ahhoz, hogy később tudj fordítani a dolgon.


Én amúgy azt tartom (férfiként), hogy kezdeményezzen az, akinek fontosabb, hogy az adott illetővel legyen, vagy legalább megadja az esélyét neki.


Egy hősszerelmes típusú férfi, aki nőket utasít vissza, mert bele van zúgva x-be, akkor növesszen tököt és menjen oda x-hez, mert akármi is lesz az eredmény, legalább a kételyek megszűnnek.


Ugyanígy egy extrém válogatós nő, akiben alig van férfi, aki 2-3 évente megmozgat benne valamit, az szintén szedje össze magát és valahogy hívja fel magára a figyelmet. Akármi is lesz az eredmény, legalább tovább tud lépni, nem fog még hónapokig, évekig reménykedni.


Én férfiként azért fogadtam meg, hogy soha nem fogok kezdeményezni nőnél, mert teljesen felesleges. Nem tud nekem senki mutatni (nem a neten névtelenül hazudni, hanem mutatni) olyan kapcsolatot, ahol a férfi kezdeményezése nem csak egy formális valami volt a nő jeleire adott reakció ÉS az a kapcsolat hosszútávon is boldog és nem egyoldalú...


Persze rengeteg életvitelszerű szingli nő van, aki pont azért szingli évek óta meg nem jön össze neki semmi, mert számára a kapcsolat arról szól, hogy kihasználja a férfit. Ha nem, akkor meg azt várja, hogy az az 1%-ba tartozó férfi leszólítsa őt.

2020. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

#44!Nem hiszem, hogy ez korfüggő. Nem vagyok tini, az egyetemen már igen rég túlvagyok.

Egy-két gondolatoddal egyetértek egyébként, de vannak ellentmondások. Az "utcai" ismerkedés fel sem merült bennem. Csak olyan helyzetekre gondoltam, ahogy tartósan egy környezetben vannak. Én nő vagyok. Utcán nem szokott tetszeni senki, mert nem is nézegetem őket, meg ha véletlenül látok egy helyesebb darabot, 2 perc múlva elfelejtem. Másrészt azt se tudom meg, hogy kezdeményezett volna, ha nem lenne félénk, szóval ez kit érdekel kategória.

Az extrém válogatós nőnél magamra ismertem, csak nálam inkább 8-10 év az. Nem fogok kezdeményezni, mert az egyrészt férfi dolog, másrészt azonos környezetben bőven lehetne belőle kellemetlenség. Mondhatnád, hogy neki is, de nem, ha nem egyformák az erőviszonyok. Szerintem adok jeleket, de nem biztos, hogy ő is jelnek látja.🤷

Az utolsó bekezdésben elárultad, hogy ugyanúgy nem kezdeményezel, mint akiket lenézel, csak magadnak találtál egy kifogást. Persze hogy nem olyan nőnél kell kezdeményezni, aki észre se vesz, de az, hogy a nő jeleket ad, abból még nincs kapcsolat, ha a férfi nem kezdeményez. Tehát vagy az nem igaz, hogy nem szoktál, vagy a nő "jeleit" számítod kezdeményezésnek, pedig az még nem az, csak a 0.lépés.

2020. dec. 18. 11:08
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Most bele-bele olvasgatva. Biztos vannak ilyenek de remélem senki nem gondolja hogy emiatt vannak csak egyedül a férfiak. Nem. Aki mer az TALÁN nyer de inkább veszít. Jómagam gyerekként sőt serdülőként naponta szét lettem verve és nem akartam hogy a legtöbb konfliktus szülő helyzet (ugyanaz tetszik x nek mint y nak) miatt ráadásverést kapjak a szokásos csakúgy alapú verés mellé. Aztán mikor -no nem egyik napról a másikra-,de midőn jókiállású lettem akibe azért kevesen kötnének már bele (kb plusz 50 kg nem háj) elkezdtem leszólítgatni a csajokat. De siker nélkül. Vagyis félelem elmúlt mert nem kell már verésektől tartanom de csaj nincs. Fejlődés abból a szempontból igen hogy honnan indultam.
2020. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
44%

#46: Ez az, amit ha 10 évvel korábban tudok, akkor nem itt tartanék. Mindig megfigyeltem a környezetemet és elemeztem a dolgokat. Túl későn jöttem rá, hogy mennyire tévúton jár a legtöbb férfi aki a vagyont hajszolja vagy a külsőségeket domborítja ki magán.


Természetesen ez nem úgy értendő, hogy a több pénz ne jelentene előnyt vagy az igényesebb, ápoltabb külső.


Ez csak azt jelenti, hogy vagy bejössz a nőknek vagy nem. És azért nehéz objektív információt kapni, mert a férfiak is sokféleképp látják a dolgokat.


Vannak, akik annyira mamlaszok, hogy nem veszik észre, nem veszik tudomásul, mennyire lúzerek voltak fiatal korban és emiatt mennyi nő meglehetett volna nekik, akik felett elsiklottak, aztán jött a karrier meg az akármi és úgy érzékelik, hogy emiatt kellenek a nőknek, tehát ez kell a nőknek, közben meg tinikorban is végigdughatták volna a fél sulit.


Vannak a másfajta mamlaszok, akikre jobban hatottak a nőknek szóló mesék, mint a nőkre és egy igaz szerelemre vágyó hősszerelmesek, azok, akik körül legyeskedik egy csomó jó nő, de nekik az az egy kell, az a különleges, akitől pillangók repdesnek. És megtalálják 1000-ből is azt az egyet, aki majd kihasználja őket.


Vannak azok, akik annyira szeretetéhesek, hogy nem vágják le, hogy mi a színjáték és mi az igaz. Az ilyenek hiszik azt, hogy a prostituált beléjük szerethet vagy hiszik el még a nagyon teátrálisan megjátszott női orgazmusra is, hogy az mennyire jó a nőnek. Esetleg még 30 körül is hisznek abban, hogy a menstruáció kizáró ok, hogy szexeljenek. Az ilyenek szintén hihetnek abban, hogy ha pénzük van, kigyúrják magukat, stb. akkor az érdekből közelítő nők őszinte érdeklődésből közelítenek.

2020. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 moozygoo ***** válasza:
Igen, volt már rá példa.
2021. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!