Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Ha tetszik nektek egy nő, el meritek hívni randira? Ha nem, hogyan jelzitek, hogy érdekel titeket? Vagy inkább a kezdeményező nőkre bízzátok magatokat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 19:25
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Varok a visdza jelzesre. Addig nem teszek ujabb lepest.
2020. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Nálad mi számít visszajelzésnek? Ha "újabb lépést" nem teszel, akkor már volt legalább egy. Az mi szokott lenni?
2020. jún. 24. 23:07
 23/48 anonim ***** válasza:
33%
Alap lúzer 20 éves kisfiúkra gondolsz, vagy házas férfiakra, akik óvatosak?
2020. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Normális, nem lúzer, csak simán visszahúzodóbb felnőtt, nőtlen férfiakra.
2020. jún. 24. 23:13
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

És a félénk nőkkel mi a helyzet?

Megvan a közön szimpátia, vonzalom, de fél a férfi közeledésétől, de vágyik rá, amit saját maga vall be. Ha ezt más mesélte volna, nem én tapasztalom, azt mondom hogy hülyeség.

2020. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Olyan is van, de mivel én nő vagyok, a "férfiagy" érdekel, a sajátomat ismerem😉
2020. jún. 24. 23:59
 27/48 anonim ***** válasza:
41%

Nos én félénkebb férfi vagyok. 30F


Mérnök/jól tanult meg iszonyat humoros és pozitív ember.


Valószínűleg csak amiatt vagyok visszahúzódóbb mert egész életemben csak 100% pasi arány vett körbe. Munkahely + suli...


Így mikor látok egy nőt akkor kicsit feszengek. Nem tudom hogy miért... Egész egyszerűen nem vagyok hozzájuk szokva. Amikor volt barátnőm akkor is csak azért volt mert kb ő szedett fel.


A párkapcsolatban nagyon jó voltam mivel a hölgy egyenesen imádott. Csak én voltam boldogtalan mert összejöttem egy olyan nővel akivel konkrétan nem akartam. Végül nagy nehezen de otthagytam.


Utána sokáig neten próbálkoztam. De mostanság jöttem rá hogy inkább nekem kellene odamenni a hölgyekhez inkább élőben. Egyik munkatársam is ezt csinálta de folyton beégett és elzavarták a nők.


Így van bennem némi bizonytalanság. De valszeg most hogy több ember van a városokban így lehet én is megpróbálok random hölgyeket leszólítani. Max elzavarnak. Igazából gyanítom hogy nagyon ügyes csajozógép is lehetne belőlem. Mivel nagyon jó a beszélőkém meg humoros vagyok. Csak több magabiztosság kellene részemről.


Szerencsére pl buszon szokott néha lehetőség lenni és ott van hogy ismerkedek. Sajnos eddig szinte mindnek volt párja. De nem baj nekem viszont tökre jól esett hogy nem voltak velem bunkók meg jókat beszélgettünk.


Most nyilvánosabb helyeket tervezem hogy odamegyek a hölgyekhez. És az sem érdekel ha totál beégetem magam vagy nem sikerül. Nem érdekel ki mit gondol. Tudom hogy nem csinálok semmi rosszat és tudom magamról hogy párkapcsolatban a páromat boldoggá tudom tenni. Csak az elején nehéz az ismerkdés részemről.


Apukám sajnos korán meghalt így normális randizási tippeket sem kaptam soha sehonnan sem vagy hogy pontosan hogyan kell egy hölgy szívét elnyerni. Szerencsére ez egy fejleszthető dolog.


A kezdeményezés meg nem kell egy hölgy részéről. Neki csak annyi a dolga hogy mosolyogjon. Maximum egy kis beszélgetés. A többit viszont már én intézem.


Ha nem merek kezdeményezni ami eléggé sokszor van még egyelőre azt úgy lehet látni hogy nagyon nézem a hölgyet. Pl az Árkádban éppen ülök. Jön egy csaj és végig bámulom ahogy sétál és ábrándozok. A vidámabb természetű hölgyeket bámulom leginkább.

2020. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
35%
Tyűűű bazz ez hosszú lett.... :D Inkább lapozzunk
2020. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
24%
27, Es ez szerinted kit erdekel?
2020. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Érdekes amit írsz utolsó. Az például fel se merült bennem, hogy az is ok lehet, ha valaki férfiakkal volt körülvéve, pedig tök logikus.

Azt nem értem, hogy tudtál jó párja lenni, ha azt érezted közben, hogy nem is akartál vele összejönni? Volt benne valami, ami miatt nem "szedted volna fel", vagy csak az zavart, hogy nem te voltál a "vadász"?

2020. jún. 25. 23:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!