Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mindig kezdeményezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mindig kezdeményeznek ha tetszik nekik egy nő?

Figyelt kérdés

Férfiak véleményére lennék kíváncsi:) köszi.

27/N


jún. 20. 11:49
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"A kérdés nem rólad szól, és engem nem a férfi szemszög érdekel."

Okés értem már, de azért lepontozni kár volt ezért

jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

30.

Én nem gondoltam bele mi a háttér..eddig azt gondoltam,jesszus..nem kellek senkinek,de itt a válasz,és végig gondoltam..simán lehetett több helyzet is amiből többet ki tudtam volna hozni. Szívás ez az egész,tényleg az! És megértelek titeket.. Én azt gondoltam ti bármikor kezdeményeztek és én nem tetszem senkinek,nem így van.

jún. 21. 10:20
 33/43 anonim ***** válasza:
84%
#32 A #11 vagyok, én is ezt gondoltam sokáig, és még ma is hajlamos vagyok hinni abban, hogy ha egy férfit igazán érdekelnék, akarna tőlem valamit, akkor lépne, tenne. De egyre inkább úgy tűnik, hogy ez már nem igaz. És ugyan fogalmam sincs, mit vagy hogyan kellett volna csinálnom, de verem a fejem a falba az említett 2 éves sztori miatt... Szerintem olyat buktam el, amilyet még egyszer nem találok, noha az "1 éves" sem rossz, de ő, amennyit egyéb forrásból megtudtam eddig róla, teljesen más lelkileg, személyiségre, mint én, a "2 éves" viszont nagyon hasonló, szóval a vonzalom mellett az összeillés is adott lehetett volna.
jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
28%
33-as ha egy férfinak tetszel jelezni fogja, engedd már el végre.
jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
#34 Ha az olyan könnyű lenne... Pont olyan volt, amilyenre mindig is vágytam, de sosem találtam. Kb. akkor tudnám elengedni, ha jönne a klónja.
jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
11%
35-ös tipikus nő vagy, mindig az kell ami nincs .... ezért van egyedül olyan sok férfi mert a legtöbb nő így gondolkodik.
jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 36, olyannal meg minek legyen, akit majd nem szeret meg nem fog megbecsülni? Hmm?
jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
#37 Pontosan. Egy-egy fiatalkori "adjunk egy esélyt, hátha mégis..." jellegű bohóckodást leszámítva eddig sem voltam. A továbbiakban sem tervezem, annál jobb egyedül. De azért engedtessék már meg, hogy rendesen elszomorítson, ha elcsesztem a feltehetően egyetlen esélyemet, mert hülye voltam, hittem holmi idejétmúlt sztereotípiában. Biztos túl fogok lendülni rajta előbb-utóbb, élem tovább a kényelmes kis életemet, de most még rossz.
jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
A "jelekről meg jelzésekről" szokj le. Sz**art sem érnek.
jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem! Egyértelmű jelek után is megalázó kosár lett a vége legutóbb. Most jobb egyedül, ha szükséges életem végéig. Online a legudvariasabb leginkább személyre szabott leveleimre sem érkezik válasz az esetek 99%-ában minimum... 36 F
jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!