Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mindig kezdeményezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mindig kezdeményeznek ha tetszik nekik egy nő?

Figyelt kérdés

Férfiak véleményére lennék kíváncsi:) köszi.

27/N


jún. 20. 11:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
60%
#7 Kb. rájuk kell mászni. Ez van ma. Én sem vagyok rá képes, ha ez megnyugtat. (Tudom, nem :D) De tényleg ilyen töketlenek vagy motiválatlanok. A szemezés, mosoly nagyon kevés, ezt csinálom, sosem történik végül semmi, megyünk tovább mindketten dolgunkra. Ha többször is találkozunk, de nincs még beszélőviszony, akkor emellé még köszönünk, intünk is, és... ugyanúgy semmi! Én nem tudom, régen hogy volt - állítólag nem így -, de most a nőnek kell nyomulnia, tapadnia, beszélgetést kezdeményeznie, azt fenn is tartania, majd vinni tovább a kívánt irányba a dolgot. Különben... csak hogy érzékeld: van, akivel 1 éve csináljuk ezt a szemezünk, mosolygunk, köszönünk-intünk dolgot, egy másikkal 2 évig ment, most lett vége, mert úgy alakult, hogy ő már soha többé nem jön oda, ahol találkozni szoktunk.
jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😔
jún. 20. 12:34
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben, mert vannak, akik számára kizáró ok egy foglalt nő, ami érthető is.
jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ha látok rá érdemi esélyt.
jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor kezdeményeznék, ha egyértelmű jeleket látok arra, hogy a másik vevő a társaságomra. Ilyesmi sajnos még az életben nem történt velem amit #11 felvázolt hogy valaki szemkontaktust tartson vagy esetleg molyosogjon is. Ellenkező esetben az esély szinte nulla hogy hasonló élethelyzetben legyünk és vonzalom is legyen a másik részéről.

40/f

jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
90%

Nem, abszolút nem. Egyáltalán mit jelent az, hogy "tetszik egy nő"? Soha nem értettem én ezt, de lehet (sőt biztos) velem van a baj.


Szerintem soha, vagy talán egy esetben kezdeményeztem nőnél, de nem lett semmi a dologból. SŐT! A legutóbbi dolgom nővel úgy volt, hogy konkrétan ő kezdeményezett, majd küldött el a francba. Szóval azóta én abszolút passzív vagyok e téren, sőt ha érzékelem hogy egy nő akarna valamit akkor sem érdekel. Fölösleges időhúzás és agyzsibbasztás ez az egész. Irigylem azokat akiknek van türelmük, idejük és energiájuk foglalkozni a dologgal. Nekem már rohadtul nincs meg egyik sem.

jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
39%
Ráírok Facen vagy instán.
jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem.
jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Hosszas (ezalatt hónapokat érts) várakozás, megfigyelés után lehet, hogy elhatározom magam és nagyon óvatosan teszek valami lépést az illető felé, de ha csak a leghalványabb jelét látom annak, hogy nem vevő rám, például nem úgy válaszol egy üzenetre amit elvárnék, nem úgy szól, vagy nem olyan a mimikája egy beszélgetés során, akkor többet soha és el is kerülöm.

26F

jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!