Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak Magyarországon ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Magyarországon ekkora probléma a társkeresésben a férfitöbblet, vagy külföldön is ugyanez van?

Figyelt kérdés

Már másfél éve próbálkozom Budapesten netről ismerkedni 30 éves férfiként, és egyetlen randi sem jött össze senkivel. Egy se.

Egyszer már majdnem sikerült, le is volt beszélve a helyszín és időpont egy 10/4-es külsejű csajjal, de az utolsó pillanatban ő is visszamondta..

Pedig photofeeler alapján 10/6-7-es pasi vagyok.

Miközben egy nálam jóval előnytelenebb külsejű haverom Berlinben 3 hetente összehozott egy randit, igaz legtöbbször szintén bevándorló csajokkal, de összehozta a randikat futószalagon, és most össze is jött neki egy argentin csaj. Pedig 31 évesen még szűz volt, 160 centis és arcra is csúnya. Én azért megvagyok egy erős átlag és 180 centi, Budapesten mégis egy randi se jön össze egy alsóbb polcos csajjal sem.

Nyilván amiatt van mert túl sok a férfi kínálat, kevés a nő. És egyszerűen itt láthatatlan egy férfi ha nem tartozik bele a top elitbe külsőleg.

Akik külföldön élnek vagy legalább már megjárták külföldöt, azoknak mik a tapasztalataik? Kint jobb a társkeresési piac a férfiak szempontjából, vagy ott is puncihiány van?


jún. 14. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
10%

Bogárka most is van nőm

Szóval kár a gőzért

De a tények attól még makacs dolgok ugyebár, még nálatok is makacsabbak

jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
0%
"Pedig photofeeler alapján 10/6-7-es pasi vagyok" Én egy felvételemmel sem értem el a 4-est. :(
jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
19%
Nem csak Magyarországon ekkora probléma, Kérdező. :)
jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:

A szingliket nézve elvileg negyven alatt 100 nő 149 férfiből válogathat. Választék-választék.

[link]

jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
76%

54


De ez tök f.szság, mert ezt lehetetlen számszerűsíteni.


Most mondjuk legyen fordítva, hiába valogathatsz 149 nőből, ha a fele dagadt, 3 fejjel magasabb, rohad a foga, ocsmány, stb.


Az addig rendben van hogy ez így jól hangzik számszerűsítve, de hiába is lenne több férfi, senkinek nem kell olyan aki az anyjával él 30 évesen, vagy épp a McDonald’s-ban süti a sültkrumplit.


Az a baj, hogy ti csak egy p.nát láttok a nőkben, bárkivel összejönnétek csak este ne a markod legyen a farkadon és azt hiszitek azért nincs nőtök mert férfitöbblet van. Nem ezért nincs.


Azért nincs mert nem néztek ki jól, anyátokkal laktok, isztok, Playstation, busszal jártok, stb, a listát lehet bővíteni.


A nőknek nem csak egy f.sz kell…



Férfiként mondom, nem a nőknek nagyok az elvárásai, hanem a tiétek egy nagy 0.


P.na. Ez legyen.


Hogy hol dolgozik, hogy néz ki, milyen alkatú, vannak e tervei/céljai azt nagyívben lesz.tjátok.

jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
37%

Na ez azért már érdekes amit az 54#-ben láthatunk

Másfélszer annyi szingli férfi mint nő.

Még akkor is durva ha ez nem reprezentálja rendesen a szingli-helyzetet, hiszen aki hivatalosan szingli az valójában akármi lehet

De ha azt vesszük hogy a férfiak felső 20%-a engedheti csak meg (legfeljebb) a kapcsolaton kívűli csajozgatást, és ezt kivonjuk az adatokból, akkor is jóval több férfi marad egy nőre mint az egészséges lenne

A férfitöbblet gyakorlatilag hivatalos

jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
39%

Nem a számok a ténylegesen mérvadók, ezt kellene megérteni, erről írt az 55-ös is.

149 vs. 100 - húhaaa, lehet szörnyülködni... Csak ez semmit nem árul el arról, hogy MILYEN az a 149.

Harapjátok át a torkom, de akkor is leírom, hogy még a kapcsolatban élő férfiak nagyobb része is olyan, hogy kéne a francnak. Akkor képzeljük már el, milyenek azok, akik el sem jutnak addig, hogy összehozzanak egy kapcsolatot. Persze-persze, van kivétel, aki épp 2 kapcsolat között regenerálódik egy ideig vagy ő maga nem is akar kapcsolatot, egyéb okokból nincs kapacitása rá stb. De ők a kivételek. A többi meg... hát, velük csak többen vagyunk...

És harapjátok át a torkom még egyszer, mert fujj, kettős mérce, de hozzájuk képest sok szingli nő meg pont azért szingli, mert nem akar bajt venni a nyakába. Nem kér sem abból a sok remek szingliből, sem azok jelentős része nem kellene neki a háta közepére sem, akik jelenleg kapcsolatban vannak. Mert náluk és a velük való kapcsolatnál még egyedül is jobb. Nem azért, mert ő olyan különleges hópihe királykisasszony, akinek senki sem tud elég jó lenni, hanem azért, mert kva nagy baj van már az alapokkal is a legtöbb férfit nézve.

jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
47%

"És harapjátok át a torkom még egyszer"

Szívesen átharapnám ha lenne rá lehetőségem elhiheted

Viszont amit idehánysz az nem több férfigyűlöletnél. Úgy vagy te férfi mint én nő.

Az hogy leselejtezed a férfiak táborát, az égvilagon semmit nem magyaráz meg azon kívűl hogy te beteges férfigyűlölő pszihopata vagy. Szóval mégegyszer: le van tojva hogy szerinted szinte minden férfi ugyis selejt, mert annyi erővel a nök is azok, de mivel nem vagyok nögyűlölő ezért ezt sem gondolom. Csak azt hogy vannak köztetek ilyen elvetülten elmeháborodottak mint te is

jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
62%

58


És hogy sikerült összehoznod azt a feltételezést, hogy az 57-es válaszoló férfi?


Igazán érdekelne.

jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
63%

#59 Gondolom, abból, hogy úgy fogalmaztam, hát, velük csak többen vagyunk... Nem volt szerencsés, ez igaz, úgy kellett volna, hogy ők csak simán gyarapítják az emberek létszámát a bolygón vagy valahogy ehhez hasonlóan.

Nő vagyok, nem férfigyűlölő, csak valamennyit tapasztalt és még többet látott, hallott...

jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!