Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak Magyarországon ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Magyarországon ekkora probléma a társkeresésben a férfitöbblet, vagy külföldön is ugyanez van?

Figyelt kérdés

Már másfél éve próbálkozom Budapesten netről ismerkedni 30 éves férfiként, és egyetlen randi sem jött össze senkivel. Egy se.

Egyszer már majdnem sikerült, le is volt beszélve a helyszín és időpont egy 10/4-es külsejű csajjal, de az utolsó pillanatban ő is visszamondta..

Pedig photofeeler alapján 10/6-7-es pasi vagyok.

Miközben egy nálam jóval előnytelenebb külsejű haverom Berlinben 3 hetente összehozott egy randit, igaz legtöbbször szintén bevándorló csajokkal, de összehozta a randikat futószalagon, és most össze is jött neki egy argentin csaj. Pedig 31 évesen még szűz volt, 160 centis és arcra is csúnya. Én azért megvagyok egy erős átlag és 180 centi, Budapesten mégis egy randi se jön össze egy alsóbb polcos csajjal sem.

Nyilván amiatt van mert túl sok a férfi kínálat, kevés a nő. És egyszerűen itt láthatatlan egy férfi ha nem tartozik bele a top elitbe külsőleg.

Akik külföldön élnek vagy legalább már megjárták külföldöt, azoknak mik a tapasztalataik? Kint jobb a társkeresési piac a férfiak szempontjából, vagy ott is puncihiány van?


jún. 14. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
81%
Kezdődik az esti incel ömlengés.Unalmas már ezeket újra meg újra olvasni.
jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
61%
A nyugati nagyvárosokban pont ugyanilyen, talán még rosszabb is. Egy fecske nem csinál nyarat.
jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
85%
Tán nem polcozni kéne az embereket.
jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
82%

Csak tipp, de talán azért van, mert az "átlagos" külsejű fejedben kb annyi agytekervény mozog, mint friss szellő a légüres térben.

Ha nem csak és kizárólag a farkad kívánalmainak kielégítése lenne a cél, és nem csak kategorozálgatnád meglehetősen becsmérlő módon az embereket, talán összejönne valami. Bár megsúgom, aki belülről rohad (mint pl te is) azt soha senki kutyába se fogja venni. További jó vergődést, de tégy egy szívességet, és húzz el te is külföldre. Ha kevesebb ilyen gyökér lesz itt, mindenki csak nyer.

jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
89%
Nem a férfitöbblet miatt nincs csajotok, hanem mert a nők egyszerűen megunták a férfiakat, nem adnak annyit egy kapcsolatba hogy megérje együtt lenni velük és erre lassan ráébred az összes nő. Inkább maradnak szinglik éveken át minthogy összejöjjenek olyannal, aki nárci, komplexusos, depressziós, lusta, céltalan és ezek keveréke. Tisztelet a kivételnek. És igen, sajnos megszívják emiatt a normálisak is. Mondjuk itt nem rád gondolok.
jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:

Szóval azért vagyok gyökér, mert egy átlagon aluli külsejű nőt nem tartok egy fiatal Jennifer Anniston szintjén és ezt szóvá merem tenni egy anonim oldalon. Magamat sem tartom Brad Pitt-nek, le is mondtam már a szép csajokról, de még egy átlagon aluli sem jön el velem randizni ebben az országban.

Lehet hogy akkor tényleg külföld lesz ebből.

jún. 14. 21:22
 7/81 Antiszociális lény ***** válasza:
85%

Én most megmondom neked, hogy nem holmi hülye elméletek és nem is a külsőd az oka annak, hogy nincs egy randid sem, hanem a csodás személyiséged. Ne csodálkozz, hogy lekoptatnak hogyha nekik is hasonló dolgokat adsz esetleg elő.


Nekem a külsőm tényleg előnytelen, bár én ezen sokat változtattam és kezdek egészen emberien kinézni és mégis volt randim, még akkor is amikor a legrosszabb állapotomban voltam.

jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 Antiszociális lény ***** válasza:
86%

Azért vagy "gyökér" (téged idézve) mert úgy dobálózól itt a "szintes" dumáddal, mintha muszáj volna. Nagyon visszataszító társkeresés folyamán, ha valaki ilyen alsópolcós buta troll szerepet vessz fel és játsza itt a fejét vagy épp máshol..


#7 voltam.

jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
78%
Kiskutya, nem is kell Brad Pitt-nek lenni hozzá. Agy kell, önérzet és olyan személyiség, amitől az emberek nem okádnak sugárban. A társkeresés nem a te kis mini kuksid kielégítését jelenti, hanem azt, hogy TÁRSAT keresel. Ezt azért sikerül felfogni, vagy továbbra is egyszerű véglényként kalandozol?
jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire nem tudsz összehozni semmit, valószínűleg rohadtul nem tudsz flörtölni tesó:D
jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!