Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak Magyarországon ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Magyarországon ekkora probléma a társkeresésben a férfitöbblet, vagy külföldön is ugyanez van?

Figyelt kérdés

Már másfél éve próbálkozom Budapesten netről ismerkedni 30 éves férfiként, és egyetlen randi sem jött össze senkivel. Egy se.

Egyszer már majdnem sikerült, le is volt beszélve a helyszín és időpont egy 10/4-es külsejű csajjal, de az utolsó pillanatban ő is visszamondta..

Pedig photofeeler alapján 10/6-7-es pasi vagyok.

Miközben egy nálam jóval előnytelenebb külsejű haverom Berlinben 3 hetente összehozott egy randit, igaz legtöbbször szintén bevándorló csajokkal, de összehozta a randikat futószalagon, és most össze is jött neki egy argentin csaj. Pedig 31 évesen még szűz volt, 160 centis és arcra is csúnya. Én azért megvagyok egy erős átlag és 180 centi, Budapesten mégis egy randi se jön össze egy alsóbb polcos csajjal sem.

Nyilván amiatt van mert túl sok a férfi kínálat, kevés a nő. És egyszerűen itt láthatatlan egy férfi ha nem tartozik bele a top elitbe külsőleg.

Akik külföldön élnek vagy legalább már megjárták külföldöt, azoknak mik a tapasztalataik? Kint jobb a társkeresési piac a férfiak szempontjából, vagy ott is puncihiány van?


jún. 14. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne is "jusson" annak nő, aki olyan kifejezéseket használ, hogy alsó polcos csaj meg punci hiány.
jún. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
19%
Számodra mit jelent a "statisztikailag minimális" mert a valós szám az majdnem 7%... Az mennyi a Te olvasatodban? :D
jún. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
0%
1:16 Kinek címezted? Sosem használtam ilyen kifejezéseket....
jún. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
77%
Kértdezd meg az Ázsiában élő incel kollégát, hogy miért is nem sikerült becsajozni.
jún. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
36%

32

A valós szám NEM 7%.

jún. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy meg tök mindegy. A 20-40 között a nők egyharmada szingli. SZóval bőven van szabad nő.
jún. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
0%
2:16 Mennyi a valós szám?
jún. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
50%

37


[link]


[link]


100 másik ilyen cikket tudnék bemásolni neked, használd az internetet esetleg informálódásra is, ne csak a saját valótlan állításod mantrázását.

jún. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
20%
Mindenhol ez van. A magyarázat egyrészt az, hogy több fiúgyerek születik, mint lány; másrészt a 80-20-as szabály itt is érvényes: a nők 80%-át a férfiak 20%-a dugja.
jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
28%

7:10 Nem tudom, miért nem voltam érthető. Mi miatt linkelsz ilyen cikkeket... Ráadásul árad Felőled a lenézés és a gőg irányomba... :D Itt mi a 40 vagy 50 év alatti korosztályt szoktuk vizsgálni és említeni, mert a Társkeresési problémákra -ami a topic neve- ebben a korosztályban szoktunk a leginkább asszociálni. 40 év alatt

pedig nagyjából azok az arányok, amiket beszéltünk korábban.

jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!