Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon tényleg nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon tényleg nagy probléma, hogy sokkal több a férfi mint a nő társkeresési korosztályokban?

Figyelt kérdés

Ahogyan azt sok férfi emlegeti.

Én is felnéztem néhány társkeresőre csak úgy poénból és hát. Férfiból tényleg rengeteg van :/ Többször annyi mint nő, ráadásul a nő profilok közül nagyon sok kamunak is tűnik.



2022. jan. 15. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
A férfi profilok 90%-a csak kefélni akar.
2022. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

A fergi profilok 90%-a kretén


Igy inkább igy fogalmaznék.

2022. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimális különbség van a nemek számában. A társkeresők alapból torzítanak, azért van kevés nő, mert az az átlag, hogy farokképet kapnak meg, meztelen kéregetnek tőlük. Ez meg kell a francnak, inkább nem is mennek fel ezekre az oldalakra. De ha kimész az utcára, akkor ugyanolyan arányban látsz férfiakat és nőket. És ez számít, mert ez a való élet, nem az online társkeresők.
2022. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*a férfi


*én inkább így fogalmaznék

2022. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Igen, tényleg.

Kezdem reménytelennek gondolni, hogy neten átlagos kinézettel lehessen párt találni.

Csak olyan ír vissza, aki:

-nagyon kövér (100kg+)

-gyereke van fiatalon

-nagyon magas lányhoz képest (180cm+)

-transzi

-súlyos fogyatékossága van

-bot, ami küld egy whatsuppos telefonszámot (hogy minek nem tudom, ez is tuti valami átverés, eddig már több mint 10 ilyen volt)

-troll, aki valójában csak egy unatkozó fiú és szórakozik


És még persze vannak ritkább esetek

-cigány, aki ki akar rabolni

-rosszindulatú, aki vírust akar letöltetni veled

-lányok akik egyszerre száz pasival akarnak beszélni és 3betűs válaszoknál többre nem számíthatsz

-lányok, akik nem is válaszolnak, csak versenyeznek kinek hányan írnak

2022. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
1: Ezzel mi a gond? Akinek vannak tapasztalatai nőkkel, tudja, hogy a szerelem kapuja a nőknél a szex. Ha nincs meg a vágy, hogy kapcsolat nélkül is keféljenek már az első héten, szerelem, így jó minőségű hosszú távú párkapcsolat se lesz.
2022. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
#6! Ennél nagyon baromságot is keveset lát az ember ezen az oldalon. Szerintem ne próbáld jobban tudni, hogy mit akar a nő, mint a nő.
2022. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!