Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak Magyarországon ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Magyarországon ekkora probléma a társkeresésben a férfitöbblet, vagy külföldön is ugyanez van?

Figyelt kérdés

Már másfél éve próbálkozom Budapesten netről ismerkedni 30 éves férfiként, és egyetlen randi sem jött össze senkivel. Egy se.

Egyszer már majdnem sikerült, le is volt beszélve a helyszín és időpont egy 10/4-es külsejű csajjal, de az utolsó pillanatban ő is visszamondta..

Pedig photofeeler alapján 10/6-7-es pasi vagyok.

Miközben egy nálam jóval előnytelenebb külsejű haverom Berlinben 3 hetente összehozott egy randit, igaz legtöbbször szintén bevándorló csajokkal, de összehozta a randikat futószalagon, és most össze is jött neki egy argentin csaj. Pedig 31 évesen még szűz volt, 160 centis és arcra is csúnya. Én azért megvagyok egy erős átlag és 180 centi, Budapesten mégis egy randi se jön össze egy alsóbb polcos csajjal sem.

Nyilván amiatt van mert túl sok a férfi kínálat, kevés a nő. És egyszerűen itt láthatatlan egy férfi ha nem tartozik bele a top elitbe külsőleg.

Akik külföldön élnek vagy legalább már megjárták külföldöt, azoknak mik a tapasztalataik? Kint jobb a társkeresési piac a férfiak szempontjából, vagy ott is puncihiány van?


jún. 14. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
68%
már megint ez a férfitöbbletes baromság.nem unjátok még?
jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
53%

40


Szóval ha a tényeket írja le az ember, megcáfolva a saját hülyeségedet amit mantrázol, akkor mint a b.zi a gőzfürdőben meg vagy zavarodva, és értetlenkedsz, nem érted mi miatt linkel valaki a valóságról cikkeket 😀


Parádé.


Nincs semmiféle társkeresési probléma. Te magad vagy a probléma, ezért nem kellesz a kutyának sem. Ez valójában ennyire egyszerű.


Még mindig nincs férfitöbblet, csak a selejt senkinek sem kell.

jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
36%

"már megint ez a férfitöbbletes baromság.nem unjátok még?"

Nem, nem unjuk a valóságot, és arról beszélni sem. Szoktam nyilvánosan is

Hiszen már általános iskolai tananyagban jelen vannak a korfák, és azokat látva én már kisgyerekként felfogtam hogy valami itt nincs rendben

Okés hogy időskorban nagy a nőtöbblet, de mi ez hogy több a fiugyerek mint a lány? Hivatalos felmérések szerint nyilván nem szóbeszédből szedték össze az adatokat. Így már gyerekkoromtól láttam hogy itt a pálya durván a csajoknak lejt és nekünk meredek.

Láss csodát! Pontosan úgy is tapasztaltam ivarérett koromtól kezdve ahogy azt a grafikonból látni lehetett

jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
62%
Alapvetően több fiúmagzat fogan meg, csak annyival gyengébbek hogy nem maradnak meg. Így egyenlítődik ki nagyjából végül a nemek aránya. Nem gondolom hogy a való életben megérezne bárki egy pár százalékos különbséget, ezt csak belelátják azok, akik nem saját magukban keresik a hibát. Eleve a saját környezetedet kell figyelembe venned, ahol ismerkedesz, nem az ország átlagát. Tehát kimész az utcára és érezhetően többnek kéne lennie a férfinek.
jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
59%

43


Ennek ellenére te szóbeszédből szeded össze a hülyeséget.


Mondtam már, nyugodtan nézz utána, nőtöbblet van. Linkeltem cikkeket is, de neked ez sem elég 😀


"Láss csodát! Pontosan úgy is tapasztaltam ivarérett koromtól kezdve ahogy azt a grafikonból látni lehetett"


Attól mert farkad van még nem fog senki beleugrani kiscsillag. Van másnak is. Valószínű nem az ilyen gyökkető selejteket fognak maguknak választani a nők.

jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
74%
“Puncihiány”…😅 ne haragudj, de ha csak annyit látsz bennem hogy punci akkor miért kezdenék veled?? Inkább vagyok egyedül, mint ilyenekkel
jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
29%
Ez életkotól is függ, én azt látom, hogy a 16-18 éves softboyok mindenhol kapósak, s mivel Európában mindenütt brutális férfitöbblet van, nyugaton a sok bevándorló miatt még vadabb a helyzet, erre jön még, hogy manapság a jó genetikájú tinifiúk a nyerők a nőknél, akikből van milliószámra a férfitöbblet miatt, szóval seholse könnyű a csajozás. 😣
jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
42%

"Nem gondolom hogy a való életben megérezne bárki egy pár százalékos különbsége"

Figyu ez olyan mint szélben biciklizni. Amikor hátszelem van nem igazán érzem meg, nem érzem hogy repítene, olyan mintha nem is lenne hatása. Amikor meg szembeszél fúj akkor hirtelen megérzem de piszkosul hogy milyen hatása van, sokkal nehezebb tekerni.

A fiatalkori férfitöbbletnél is hasonló lehet, nőknek fel sem tűnik a pálya lejtése, és a chadeknek sem tűnik fel soha, hiszen ők nem látják az előnyüket át általában. Addig a többi értelmes férfinak nagyon is feltűnik a helyzet, hogy mennyire nincs kínálat míg kereslet az meg óriási. Ez jórészt a férfitöbblet eredménye, még ha nem is kizárólag azé.

jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
68%
Bogárka, te 100 szingli nőből sem tudnál egyet sem összeszedni.
jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
75%
Nem amiatt a 3-4% miatt nincs nőd. Ebben teljes mértékben biztos lehetsz.
jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!