Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor gáz, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor gáz, ha egy férfi mondjuk 29 évesen otthon lakik a szüleivel vagy akkor nem az, ha nem szolgálják ki mindennel a szülei?

Figyelt kérdés
Nők esetében teljesen elfogadott az otthonélés, férfiak meg kb kukák instant.
jan. 25. 06:29
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
61%

28

Engem a férjem meglopott és a félretett pénzt elherdálta hülyeségekre, amit eredetileg a közös házra szántunk. Mint utólag kiderült, csak én gondolkoztam így. :) A gyakori népe szerint persze én vagyok a hülye. Miért nem figyeltem a jelekre? Miért nem dobtam hamarabb? Miért nem figyeltem jobban? Utólag már ku*v@ okos mindenki! Voltak jelek? Igen, voltak, de semmi olyan komoly, ami miatt indokolt lett volna elválnom. Néha rakott egy lottót vagy vett egy kaparóst. Ki a franc gondolta volna, hogy szerencsejáték függő lesz? Miért nem dobtam hamarabb? Ha mindenki a legapróbb nézeteltérésnél, veszekedésnél dobná a párját, hát, nem túl sok kapcsolat lenne.

jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!