Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kapcsolatban a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban a nő szolgálja ki a férfit otthon?

Figyelt kérdés
Nőként bevallom, hogy azért nem szeretnék párkapcsolatot, mert nem akarok főzni, mosni, vasalni, takaritani még egy férfira is. Bőven elég nekem magam után megcsinálni ezeket a dolgokat, a kevés szabadidőmben. Ez szinte evidens, és megszokott dolog a kapcsolatokban, hogy a nő csinál meg otthon minden házimunkát? Engem ez a dolog teljesen elijeszt az együttéléstől.

2022. nov. 9. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Egy ido utan ez lesz, az elejen elhitetik veled,hogy felesbe megy, aztan nyugi minden rad harul majd.
2022. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem csak akkor, ha az illető kimondottan HTB, esetleg idősekről van szó, mert náluk ez kulturális örökség.


Egyébként meg nem, csak azok akiket elnyomnak otthon. Sokuk alapból vevő rá, általában otthon az anyjuk elnyomása alól érkeznek az új zsarnok alá.

2022. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
5%

Akkor te most nem főzöl, mosol, takarítasz?


Igényes nő lehetsz.

2022. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Én mindig olyan pasit választottam, aki igényes, rendszerető és vagy szeret főzni, vagy nem várja el, hogy én szolgáljam ki. Én szeretek főzni, de nem annak, aki csicskának néz. Van bőven normális férfi, csak válogatni kell a szemét között.
2022. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3! Te is nagyon igényes lehetsz, ha még a kérdést sem tudod értelmezni..
2022. nov. 9. 17:20
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk egyáltalán nem. 12 éve vagyunk együtt. Mindketten főzünk, felváltva, a férjem inkább a konyhai dolgokat intézi, mosogatógép, konyha tisztán tartása, a fürdőszoba az enyém. Bevásárlás, mosás többnyire az enyém, szemét kezelés, garázs, szerelések, fűnyírás, ablakpucolás az övé. Söprés, porszívózás most már a gyerek dolga. A férjemnek gyerekként semmit nem kellett otthon csinálnia, és az előző kapcsolatában sem, de megértette és elfogadta, hogy ez nálam nem fog működni.
2022. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

"szinte evidens, és megszokott dolog a kapcsolatokban, hogy a nő csinál meg otthon minden házimunkát"


Nem, nem evidens. Normális kapcsolatban nem. Normális pasit kell választani.

2022. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Mi 30 éve vagyunk házasok. Beosztjuk a házimunkát. Én utalok vásárolni ,férjem imád, így mindig ő megy a piacra. Altalában én főzök, de a férjem is szeret főzni, sőt jobban főz mint én.

Takaritás felváltva, ki hogy ér rá, vagy kinek hogy van kedve.

Szóval egyáltalán nem evidens, hogy a nő csinál mindnet. Csak ott, ahol hagyja magát, hogy cselédként kezeljék.

2022. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Sok nő a kapcsolat elején cseszi el, mert próbál ugye minél jobban imponálni a férfinak és ezért kiszolgálja. Aztán a férfi ezt megszokja és mikor a nőnek már teher, mondjuk munka meg gyerek mellett, egyedül csinálni mindent és elvárná, hogy a férfi is szálljon be, addigra már esze ágában sem lesz.
2022. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk evidens és megszokott, hogy mindketten ugyanolyan arányban vesszük ki a részünket a teendőkből. Aszerint válogattuk össze a teendőinket, hogy ki mit utál kevésbé :D Vagy főzni pl. imádok, így nem kérdés, hogy az én területem, de pl. mosogatni szinte sosem szoktam.
2022. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!