Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kapcsolatban a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban a nő szolgálja ki a férfit otthon?

Figyelt kérdés
Nőként bevallom, hogy azért nem szeretnék párkapcsolatot, mert nem akarok főzni, mosni, vasalni, takaritani még egy férfira is. Bőven elég nekem magam után megcsinálni ezeket a dolgokat, a kevés szabadidőmben. Ez szinte evidens, és megszokott dolog a kapcsolatokban, hogy a nő csinál meg otthon minden házimunkát? Engem ez a dolog teljesen elijeszt az együttéléstől.

2022. nov. 9. 17:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a párom eleg sokmindent megcsinal. Mos, porszívózik, takarít, tereget, elteszi a ruhát. Főzni én szoktam ha kell. Úgyhogy mi általában együtt csináljuk a házimunkat.
2022. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk pont fordítva, a férjem csinál kb mindent, szóval ilyen is van. Főzni egyikünk se szeret, heti 3-4-szer rendelünk, néha azért főzök, vagy ő is szokott, mondjuk heti 1-szer.

Mivel munkahelyen eszem ebédet nekem amúgysincs igényem komolyabb vacsorára, általában egy salátát csinálok, ezzel az évek során a férjem is megbékélt, és mostmár neki is oké, ha ez a vacsi.

Takarítónő jár hetente, egyébként a férjem csinálja a legtöbb dolgot, persze azért én is szoktam ezt-azt.

2022. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!