Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kapcsolatban a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban a nő szolgálja ki a férfit otthon?

Figyelt kérdés
Nőként bevallom, hogy azért nem szeretnék párkapcsolatot, mert nem akarok főzni, mosni, vasalni, takaritani még egy férfira is. Bőven elég nekem magam után megcsinálni ezeket a dolgokat, a kevés szabadidőmben. Ez szinte evidens, és megszokott dolog a kapcsolatokban, hogy a nő csinál meg otthon minden házimunkát? Engem ez a dolog teljesen elijeszt az együttéléstől.

2022. nov. 9. 17:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%

Én eddig csak önállo vagy csak mamahotelesekkel jottem ossze.

Soha életemben nem volt még senki aki leterhelne.

Mindenkire az anyja főz mos, vagy maguknak csinálják, a saját kis kecojukban.

Pedig nem egy pasival éltem már egyutt.

Egyetlen egy párom volt eddig akivel kozosen mentunk alberletbe es mostunk főztünk magunkra, az sem terhelt le amugy. De ò mindenben társam volt

2022. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%
#11 jó sok pasid volt, biztos egy főnyeremény vagy.
2022. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Higyj amit akarsz.
2022. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk a családban apám, öcsém is ilyen. Hogy őket ki kell szolgálni.

A páromat rendesen ki is kezdték, amikor megtudták , hogy ő is csinálja itthon a házimunkát. Süt, főz, takarít, mos, tereget. Nincs olyan amit ne csinálna meg. A konyhában meg áhhh, istentelenül jól mozog. Én nagyon szerencsésnek mondhatom magam ilyen téren.

2022. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Aki anyát keres, és kisfiút, azoknál működik. Akik felnőtt emberek, azok megosztják.
2022. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%

A mosas vasalast elintezheted egy szaritogeppel es hogy vallfas a szekrenyed.

1. Dobj be egy halom ruhat valogatas nelkul egy szinfogo kendovel plusz egy mosotablettat 1 perc

2.legrovidebb program 30 perc

3.centrifuga 10 perc

4.szaritogepbe be 60 perc

5.vallfara,szekrenybe 5 perc

Nem kell vasalni mert nem gyurott.

2022. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Miért kéne kiszolgállni bárkit is? Közösen végzitek a házimunkát, megbeszélés alapján.
2022. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem, és nem is fogok, képtelen lennék rá.


Anyám is így élt, de én nem vittem tovább. A párom nem várja el, tud ő is főzni is, meg porszívózni is. Nem tökéletes, pl rendetlen, de ez nem zavar, mert mértékkel. Vagy nem szeret mosogatni, cserébe mondjuk porszívózik, vagy kitisztítja a lefolyót stb.


Ha úgy van rászólok, hogy segítsen be. Vasalni meg amúgy sem nagyon szoktam, mert direkt olyan anyagú ruhát, inget veszek, csak 1-2 kivétel. Azt én csinálom neki, de az ő ingjei is nagyrészt olyanok, amit nem kell.


Szóval nem mindenki ilyen, hogy otthon hátraphassza magát a kanapén és nézi a focit, míg te megszakadsz..

2022. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%
Belőlem hiányzik ez a szolga-gén. Láttam példát ilyen cselédekre, szerencsére nem a családomban illetve olyan közeli ismerősöknél akik mintául szolgálhattak volna, így csak elborzasztani tudott mindig ez a jelenség. Te vidéki vagy? És hány éves? Így neveltek? Mitől vannak ilyen gondolataid? Úgy élsz ahogy neked tetszik, normális férfit se tilos választani 🤷
2022. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nálunk nem
2022. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!