Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor gáz, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor gáz, ha egy férfi mondjuk 29 évesen otthon lakik a szüleivel vagy akkor nem az, ha nem szolgálják ki mindennel a szülei?

Figyelt kérdés
Nők esetében teljesen elfogadott az otthonélés, férfiak meg kb kukák instant.
jan. 25. 06:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
34%
Mindenképpen gáz a nők szemében. Leginkább azok tartják annak, akik maguk is a szüleikkel laknak.
jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%
Nem gáz de nem kötelező vele ismerkedni. Kapcsolatot így elég nehéz kialakítani.
jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
52%

"Nők esetében teljesen elfogadott az otthonélés"


Nem, nőknél is gáz...

35/N

jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem gáz, csak nekem nem felelne meg. (Igen, én is egyedül élek.)
jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%

Részemről nem gáz, ha tényleg nem az van hogy mindent megcsinálnak helyette. Ismerek olyan férfit, aki külön él egyedül, mégis jobban függ a szüleitől, mint én, aki még otthon élek. Persze amint úgy alakul a helyzet, elköltöznék, de addig is segítek itthon, amiben tudok, van olyan ház körüli munka, amit csak én csinálok meg. Sok oka lehet, miért él valaki így, ez alapján nem ítélkezek, nem csak ennyiből áll egy ember.


N

jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
15 - Mondjuk úgy, hogy otthon élsz, ne is legyen elvárás egy férfi felé az önálló élet.
jan. 25. 08:35
 17/31 anonim ***** válasza:
71%

15- ös vagyok

Nem várom el. De ha már valaki külön él, szerintem akkor már furcsa, hogy még mindig az anyja főz rá. Én otthon kiveszem a részem mindenből.

jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
17- Ja, hát nyilván furcsa. Én pl ezért is költöztem el, elegem volt abból, hogy állandóan mindenért beszólnak amit a konyhában csinálok.
jan. 25. 08:45
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz de nem jönnek össze mamahotelessel. 30 körül h nincs lakása önerőből akkor egy helyben topog. Azaz semmit nem ért el az életben.
jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
19 - Önerőből elég kevés embernek van saját lakása. Vidéki városban is 25-30m ft egy panel, nemhogy nagyobb városban. Annyit el lehet érni, hogy kapj hitelt ha jól keresel és tudatosan költekezz, de ha nem tolnak anyádék akkor sose lesz hitel nélkül lakásod meg ilyenek.
jan. 25. 08:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!